Přejít na obsah

Při jízdě zhasne motor


Martin86sro

Doporučené příspěvky

Ahoj mám problém s 1,4 16v 74kw 00 rok výroby a najeto 82 tisíc řešil jsem to se servisem, ale moc mi nepomohly - když jedu zničeho nic motor zhasne, ale hned naskočí a jede dál. Stává se to jak při malejch otáčkách tak při plným zátahu na diagnostice to píše závada sání zpětných spalyn, a v servisu mi řekly že když mi to zhasne tak si to motor přepočítá na vačkové hřídely a proto nezdechne. Nevim jestli to není v důsledku že mám olej na svíče ( to že je to pastou na ventilu vím proto až budu měnit rozvody tak to nechám uděla ) .Ale nevim co s tim prvním problémem a prosím o radu díky Martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mám problém s 1,4 16v 74kw 00 rok ....

Mas znajvacsou pravdepodobnostou zaneseny egr ventil, umna to pise chybu 16786. Snazil som sa to vycisti ale moc sa to nedalo rozobrat tak som tam len nastriekal cistic a zatial to funguje ako tak, ale obavam sa ze sa to bude musiet vycisti lepsie pripadne vymenit egr ventil. A suvisi to samozrejme s olejom mne to papkalo 5w-40 tak som presiel 10w-40 a spotreba klesla a zatial aj ventil este facha. Len neviem dokedy. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 12 let později...

Dobrý den. Při jízdě se mi stane, že auto přestane reagovat na plyn a postupně klesají otáčky a auto zastaví. Když to chci zkusit znovu nastartovat, tak to jde, ale hned to znovu chcípne. Pokud ale startuji pod plným plynem, auto nastartuje a na volnoběh drží a během jízdy opět přestane reagovat na plyn. Již jsem vyměnil škrtící klapku, čerpadlo, svíčky, řídící jednotku a nevím, co by to ještě mohlo být

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Při jízdě zhasne motor

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...