Přejít na obsah

Stále svítí brzdová světla


tommysek

Doporučené příspěvky

Zdravím, včera mi zůstaly svítit brzdová světla, rozebral jsem palubovku, spínač vyndal ale světla svítily dál. Nevím jestli je ten konakt v tom spínači spínací nebo rozpínací, tak jsem to zkusil v konektoru proklemovat a světla stejně svítí furt vesele dál :-(

kde bych teda mohl hledat chybu??

ještě doplním že svítí EPC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Mám podobný dotaz, na fabii nám odešel brzdový spínač - žádná kontrolka nesvítila, vyměnili jsme ho, vše funguje jak má, ale najednou svítí kontrolka EPC - 16955 - Spinac brzdovych svetel -F Nesmyslny signal. Co s tím, když už je spínač vyměněný a funguje? Moc prosím o rady :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, včera mi zůstaly svítit brzdová světla, rozebral jsem palubovku, spínač vyndal ale světla svítily dál. Nevím jestli je ten konakt v tom spínači spínací nebo rozpínací, tak jsem to zkusil v konektoru proklemovat a světla stejně svítí furt vesele dál :-(

kde bych teda mohl hledat chybu??

ještě doplním že svítí EPC

Odpojil jsi opravdu brzdový sp.? je tam podobný spojkový.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám podobný dotaz, na fabii nám odešel brzdový spínač - žádná kontrolka nesvítila, vyměnili jsme ho, vše funguje jak má, ale najednou svítí kontrolka EPC - 16955 - Spinac brzdovych svetel -F Nesmyslny signal. Co s tím, když už je spínač vyměněný a funguje? Moc prosím o rady :(

Jaký je použit nový spínač? Orig. a dohl. v Etce dle VINu? Těch brz. spínačů je více. A pak také zda-li byl správně namontován.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 1 rok později...

Mám podobný problém....na 3. brzdovém světle u FI mi  neustále svítí na každé straně 3 led diody....když nebrzdím, tak jsou jakoby tlumené a při brždění se normálně rožnou. Po zamčení auta ještě cca minutu svítí, ale poté zhasnou úplně. Ve dne to nejde téměř vidět, ale v noci mám strach, aby si někdo zamnou nemyslel, že brzdím. Nevíte někdo, co s tím? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 roky později...

trochu to oživím, ráno přijdu k autu, vše je vypnuté, otevřu auto hodím do něj tašku a po chvíli se zapli sami brzdový světla, zkoušel jsem i prošlápnout brzdu a nic, tak jsem šel venčit psa a přijdu cca15min a už nic nesvítí ... druhý den zase otevřu auto hodím tašku, zamknu, odcházím venčit, nic nesvítí, vracím se a svítí brzdový světla všechny ... 2x jsem prošlápl brzdu a zhaslo to ... žádná kontrolka na palubovce nesvítí ... je to ten spínač brzdový?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 rok později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Zdravím. Mám také problém s brzdovými světly. Před měsícem mi blikala kontrolka žhavení a zjistil jsem, že mi nesvítí brzdová světla, tak jsem koupil nový spínač a vše ok. Teď mi zase začala blikat kontrolka žhavení a přišel jsem na to, že když rozsvítím světla, tak mi stále svítí i brzdová. Odpojil jsem spínač a nepomohlo to, takže tím to nebude. U zadních světel elektroinstalace vypadá taky v cajku, když jsem to rozebral. Napadá mě už jen zásuvka na tažné nebo nemáte s tím někdo zkušenost? Předem díky za tipy 👍😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...