Přejít na obsah

Originální příslušenství pro Yeťáka


kitt

Doporučené příspěvky

Pro nás co máme Yeti: Co jste dokoupili na svou "příšerku" :palec2: z příslušenství??

A jaké máte zkušenosti??

Třeba já dokoupil tu velkou vanu do kufru a i když se to zdálo jako dobrý nápad, praxe je opačná. S tou vanou příjdete o síťový program a boční ohrádku a po sklopení sedaček je tam moc velký rantl a taky vše v kufru bruslí :aggressive: . Výhoda, nevím co bych musel vézt v kufru aby se to dostalo přes ;)

Prahové lišty jsou super, pěkně vypadají a ještě se nešpiní, bez nich se pod dveřmi dostává binec na vnitřní část prahů a s nimi ne. Přišel s tím kamarád co ho má taky a bez nich a je to tak.

Koncovka výfuku, za pár korun a vypadá to mnohem lépe.

Prahové stříbrné lišty, v provozu to sjednotí špína a nejsou vidět. Zase když je to umyté, vypadá to dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tu plastovou vanu jsem si taky přiobjednal, tak jsem na ní zvědavej, ale já jsem si jí přiobjednal z toho důvodu že občas vozím hodně špinavé věci, tak abych si nezasvinil kobereček v kufru, tak snad bude OK. Už se na Yetinu těším, ještě cca 14dní. Jinak jsem si žádné extra příslušenství neobědnával.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdar,

mám podobného Yetiho, ako Kitt, akurát je to výbava Advantage (v ČR niečo medzi Ambitionom a Experiencom), takže 16" disky a bez xenónov.

Zajtra, alebo pozajtra mi tam budú robiť ALU kryty prahov (ďakujem, Kitt, tvoje fotky ma dopresvedčili :) ). Chystám tam dať aj koncovku výfuku a repro.

Mal by som ísť s tým do servisu, alebo si poradím aj sám? (tie repro by nebol až taký problém, na to som sa pýtal)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seruste, dnes som bol pre Yetíka v Porsche na Zlatých Pieskoch. Zatiaľ som s prácou na prahoch spokojný, akurát mi tí somári zabryzgali pravé predné dvere tým tmelom..

No aspon mi dali servitku na utretie :D

foto tu:

http://forum.skodahome.cz/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=194444

http://forum.skodahome.cz/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=194445

http://forum.skodahome.cz/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=194446

Kitt: pche a mám ho aj ja :-P

akurát tá koncovka a prahové lišty int. nemám. Ale aj to časom bude :)

(ak sa môžem spýtať, koľko ťa stála tá montáž koncovky výfuku? Lebo vraj sa tam reže a zvára.. Ď.)

Ale závidím ti tie 17" kolesá :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomino: pěkný, přeju Ti ho :palec2:

Koncovka byla za 1h práce v origo servisu, u nás 400,-

No a 17" kolesa? Mám najeto lehce přes 4t km a už po druhé mám bouly na přední pneu :aggressive: a pneu je za 3,5t kč.

To nie je až také hrozné.. (u nás 37€ :( )

A v tých bočných prahoch ti čo počítali do papiera?

mne tam dali aj ten tmel aj štetec.. ale realne mam hovno a nie tmel so štetcom..

Ja teraz vybavujem pre Yetiho značku na parkovanie (réservé..) a cez prázdniny možno spravím zadné repro a dám robiť fólie :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

chtěl jsem se zeptat jak to je s anténou na střeše,tedy jestli je skládací už v základní nabídce? Nebo se musí dokoupit? Mam yetiho objednaného a bojím se že bych ji při výjezdu z garáže poškodil.. děkuji

Ahoj, anténa skládací není, je to pružný prut 40cm dlouhý a na závitu M5. Mně při průjezdu garážovými vraty dost překážel, tak jsem ho nahradil tímto:

http://gsm-caraudio.vltava2000.cz/store/goods-61M516-127-nahradni-prut-gumovy-k-antene-vw-fiat-peugeot-citro%C3%ABn-renault-18-cm.html

je poloviční délky a příjem signálu se vůbec nezměnil (tzn. s Bolerem je stále perfektní) :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, anténa skládací není, je to pružný prut 40cm dlouhý a na závitu M5. Mně při průjezdu garážovými vraty dost překážel, tak jsem ho nahradil tímto:

http://gsm-caraudio.vltava2000.cz/store/goods-61M516-127-nahradni-prut-gumovy-k-antene-vw-fiat-peugeot-citro%C3%ABn-renault-18-cm.html

je poloviční délky a příjem signálu se vůbec nezměnil (tzn. s Bolerem je stále perfektní) :palec2:

Děkuji za rady.Jistě se mi bodou hodit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Nevim jestli to patří sem, ale tipnul bych, že jo..

Na serveru mujyeti.cz sem našel tuhle čapku post-56762-001795700 1290277286_thumb.jp a triko post-56762-002903000 1290277298_thumb.jp , ale než bych sebral 10k bodů, měl bych fousaté děti (samé holky). Hlavně se mi líbí ta čapka, v tomhle tipu nevypadám jako blb.

A teď teda proč to sem cpu. Netušíte někdo kde to sehnat za nějaké fufníky, nebo jak rychle pozbírat ty body. Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 rok později...

Ahoj všem, můj Yeti dostal také pár v podstatě praktických doplňků. I já uvažoval o plastové vaně do kufru ale odradilo mě právě znemožnění použití síťového programu a pak také vysoký rantl který vznikne po sklopení sedadel, když by člověk potřeboval neplánovaně získat rovnou plochu. V takovém případě je vana v kufru na obtíž. Jinak ale myslim že to je výtečný pomocník pro ty kteří vozí hodně špinavé věci. Já se nakonec rozhodl pro gumový koberec do kufru, který mi plně vyhovuje, jen díky němu auto ztěžklo asi o půl tuny, :) prostě něco váží no. Další věcí jsou gumové koberce pod nohy. Všem říkám že je mám na zimu a každý se tomuto mému tvrzení zatim vysmál s tím, že je tam budu mít stejně celoročně. Ale to mě neznají... Další věcí jsou zástěrky na které nedám dopustit. Po pár jízdách na chatu kdy jsem asi 4x křížil cestu staveništi plynovodu Gazela vypadalo auto zejména v naší oblasti kde převládá červenozem velice zajímavě. Poslední věcí je síťový program do kufru. A pak vlastně také zimní pneu ale to už patří jinam. Jinak mě zaujal příspěvek o krátké anténě, protože mám při zajíždění do garáže stejné potíže. Mám ji trvale sundanou jelikož rádio poslouchám vlastně jen když někde čekám, nicmémě se po nějaké kratší poohlédnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...