Přejít na obsah

Fólie na oknech - jak na policajty


marsiano

Doporučené příspěvky

Libore myslím že máš pravdu Ty,ale zase ne tak docela.Příkladem jsou přece ještě staré dobré škodověnky jako favority a níže.Ty přece z výrovy neměly nic takže tam je to jasné.Ale to už zacházíme do extrému.Jinak dnešní nová auta souhlas stebou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jak tady někdo psal tak od května to budou měřit na stk jo?No tak to mě poser.Už vidím jak to dávám dolů.Poldy teď neřeším.Když je venku teplo a je kontrola tak okna spustím a hotovo.V zimě jsem je ještě neviděl venku.No uvidíme jak dlouho to ještě vydrží než to budu muset dát dolů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kosak tak znova. Přečti si o tom něco než něco napíšeš. Kolik myslíš, že má zatmavení okna z výroby bez fólie. 99% skel je mírně do zelena a to je maximální povolená propustnost. To je 75%.

Žraloku nechytej hned na drc, vím, že většina současných vozů má tonované sklo již z výroby, konkrétně Škoda myslím tonuje na 20 procent, myslel jsem spíše starší vozy. Představ si, že ve svých čtyřiceti létech jsem už o tom něco četl a možná víc než Ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jak tady někdo psal tak od května to budou měřit na stk jo?No tak to mě poser.Už vidím jak to dávám dolů.Poldy teď neřeším.Když je venku teplo a je kontrola tak okna spustím a hotovo.V zimě jsem je ještě neviděl venku.No uvidíme jak dlouho to ještě vydrží než to budu muset dát dolů

Jo to o těch STK jsem psal já. Jdu na STK za měsíc a bylo mi technikem STK řečeno, že známku ještě dostanu. Od května to musí povinně měřit, tak za dva roky budu muset folie sundat asi taky. Sundával jsem si vrchní pruh čelního skla, bo jsem ho cypatě nalepil a šlo to dolů tak, že se odlepil celý pruh a potom trošku pakárna s lepidlem. Boční okna jsou ale větší plocha, tak uvidíme za dva roky.

Editováno: , autor: kosak 72
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kosak , a to nebudeš 2 roky jezdit , nebo jak to mysliš že je budeš muset strhnout za 2 roky? A co když tě chytnou švestky ? :kol-143:

Myslel jsem to tak, že teď v únoru dostanu STK i s foliemi, ale za dva roky co půjdu zase na STK, už bude problém. Švestkam se doufám vyhnu.

Editováno: , autor: kosak 72
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kosak ještě jednou. O těch starších autech je to zde napsané taky. To už by se jen slovíčkařilo. Vyhláška je pro auta cca od roku výroby 2000 jasná. Na předních bočních sklech žádná fólie.

Nevím co děláš za práci ale já fólie lepím. Každého na to upozorňuji. Když to chce na přední skla tak mu to nalepím ale bez atestačního lístku na skle a s vyškrtnutým políčkem v atestační kartě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...