Přejít na obsah

Fólie na oknech - jak na policajty


marsiano

Doporučené příspěvky

Tady to asi nikdo pořád nechápe. Na předních oknech není povolená žádná fólie a kecy o daném atestu ve mě budí úsměv.

Všechny úpravy a opravy zasklení vozidel, které mají za následek snížení světelné propustnosti zasklení, je možné provádět pouze za dodržení podmínek daných předpisem EHK č. 43, resp. směrnicí 92/22/EHS a musí podle nich být schváleny. Podle těchto technických předpisů nesmí být celková propustnost světla čelního skla nižší než 75 % a celková propustnost světla předních bočních skel nižší než 70 %.

Dodržování výše uvedených technických požadavků je zajištěno při schvalování technické způsobilosti úprav ministerstvem za pomoci pověřených zkušeben a na mezinárodní úrovni homologací autoskel podle předpisu EHK č. 43. Ztemnění autoskel je provedeno buď výrobci vozidel již v prvovýrobě, nebo pak v provozu dodatečnou úpravou instalací autofólie (kromě čelního skla, u kterého jsou jakékoliv dodatečné úpravy nepřípustné). Tyto požadavky byly stanoveny s ohledem na bezpečnost provozu na pozemních komunikacích. Jestliže v důsledku zatemnění autoskel řidiči druhých vozidel a chodci nemohou rozpoznat řidiče a ztrácí tak možnost reagovat na jeho chování, je jasně porušeno jedno ze základních pravidel bezpečného provozu, tj. že řidič musí co nejlépe vidět a být viděn.Snižuje se i možnost rozpoznávat a reagovat na dopravní situaci za snížené viditelnosti.

Dodatečné úpravy provedené v souladu se schválením ministerstva musí pak být označeny na autosklech nálepkou, kde vedle informacích o výrobku je i schvalovací značka autofólie ATEST 8SD xxxx. Protože však bylo zjištěno zneužití a nesprávné použití schvalovací značky, je vždy nutná i kontrola technických parametrů skutečného provedení úpravy zasklení.

Pro srovnání uvádíme, že při ztemňování v prvovýrobě např. u vozidel tovární značky ŠKODA je využito maximální povolené hranice, toto limitní zatemnění se blíží při běžném pohledu sklu čirému.Naopak, ztemnění, kdy řidič není ve vozidle vůbec vidět, odpovídá propustnosti 15 až 20 % a je nad jakoukoliv pochybnost (tj. není nutno provádět optická měření), že takové zatemnění neodpovídá příslušným předpisům. Minimální propustnost je stanovena jako celková. Z toho jednoznačně plyne, že je nepřípustné použít ztemňovací autofólie i s vyhovující propustností na zasklení, kde již bylo provedeno ztemnění jinou technologií.

Základní závady vozidel ohrožující bezpečnost provozu na pozemních komunikacích jsou uvedeny v ustanovení § 36 odst. 3 vyhlášky MDS č. 341/2002 Sb. o schvalování technické způsobilosti a technických podmínkách povozu vozidel na pozemních komunikacích (dále vyhláška č 341/2002 Sb.), podle kterého je „ztemnění čelního skla na propustnost zjevně nižší než 75 % nebo ztemnění předního bočního skla na propustnost zjevně nižší než 70 %“ hodnoceno jako závada, která ohrožuje bezpečnost provozu na pozemních komunikacích a vozidlo nesmí být , s výjimkou nouzového dojetí užito v provozu na pozemních komunikacích. Policie ČR při silničních kontrolách vozidel postupuje podle tohoto ustanovení.

Obdobně se postupuje podle vyhlášky MDS č. 302/2001 Sb. o technických prohlídkách a měření emisí vozidel, kdy při pravidelné technické prohlídce v STK musí být nesprávné ztemnění skel hodnoceno jako vážná závada - typ B, která musí být ve stanovené lhůtě odstraněna.Dále bylo zjištěno také používání bezpečnostních čirých fólií na čelních sklech. Tato úprava, jako i jakákoliv jiná dodatečná úprava čelního skla, je nepřípustná. Množí se i používání reklamních a podobných nálepek na sklech; pokud tyto nálepky nejsou schváleny ministerstvem, je nepřípustné je používat mimo případy uvedené v § 34 odst. 3 vyhlášky č. 341/2002 Sb.Zrcadlové autofólie nesmí být také použity na čelním a na předních bočních sklech vozidel. V ostatních oknech mohou být použity pouze zrcadlové autofólie schváleného typu, které mají v obou směrech částečnou propustnost a jejich odrazová schopnost není zaměnitelná se světelnými zařízeními vozidel – odrazkami nebo jinými znaky používanými ve vyhlášce MDS č. 30/2001.

Podmínky zde uvedené jsou obdobně aplikovány ostatními státy a v případě jejich nedodržení při cestách vozidel do zahraničí lze očekávat uplatňování sankcí místními kontrolními orgány. V rámci nově zahajovaných správních řízení ministerstvo dopravy zpřísňuje podmínky při schvalování technické způsobilosti pro organizace, které mají schválenou technickou způsobilost pro provádění úprav světelné propustnosti zasklení vozidel.

Jde zejména o zpřísnění povinností označování provedených úprav. Držitelé Osvědčení o schválení nebo jejich pověřená montážní pracoviště mají povinnost upravené zasklení označit štítkem se schvalovací značkou (ATEST 8 SD xxxx) s číslem svého schválení, způsob úpravy a minimální celkovou propustností. Dále jsou povinni dodat majiteli vozidla dokument (Certifikát, osvědčení či typový list) ve kterém jsou uvedeny tyto údaje:

Typ a výrobní číslo vozidla (VIN, č. karosérie), číslo schválení MD, způsob úpravy, minimální celkovou propustnost, vyznačení míst provedených úprav a datum provedení úpravy skel.

Editováno: , autor: žralok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi jsem to blbe napsal, ztemnění předku je 30% celkem 20% ztemnuje folie, 10% sklo z vyroby

i mi ukazoval propustnost měřákem co mají policajti, mam k tomu osvedceni o propustnosti a certifikat vyrobce...

jinak chapu ze vetsi ztmaveni neni mozny moc dobre a do chvile nez jsem byl tom servise tak sem si myslel, ze na prednich oknech nesmim mit folie vubec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je divné.

Měl jsem za to, že když je okno z výroby tónované, tak vždy na max co dovolí zákon. Tj 25% čelní, 30% přední boční.

...Na Slovensku je zákon, že predná sklá musia byť 100% priehladné, tak mám konflikt s mužmi zákona dvakrát mesačne. Vždy sa vyhovorím, či mám vymeniť predné sklá:-)!

To mi chceš říct, že na Slovensko se vyrábějí auta se 100% čírým sklem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na superba jsou 2 typy skel. Zelené které má každý superb na všech oknech a pak sunset. Ty jsou tmavě zelené ale jen na zadních dveřích a na zadním skle. Skla v předních dveřích jsou pro všechny auta stejně zelená (zatmavená) a na těch nesmí být žádná fólie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fólii sundat je hračka, nahřál jsem ji fénem a za chvilku byla dole, ale lepidlo co zůstalo na skle, tam s tím jsem se drbal 2 hodiny :kol-128:

Po téhle zkušenosti bych zajel někam kde fólie instalují a pokud by byla cenovka za sundání rozumná, už bych se do toho nepouštěl ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Nazdárek! Minulý týden mě cajti chytli cestou do Bratislavy...samozřejmě kvůli sklům ve předu. Naměřili mi propustnost 37 %, sice jsem měl fólii, která odpovídala povolené propustnosti, ale od výroby mám již tónované skla....nejprve, že to mám za 2000,- a pak se to uhrálo za 500,- (byli vcelkem v klidu :kol-46: ).

Takže tónovačky jsem pak sundal na benzínce, během 5 min. jsem je měl dole obě dvě.

Jak psal Garett, je s tím fakt drbačka pak to lepidlo (či co to je za humus) odstranit...jedno okno jsem dělal hoďku a čtvrt cca.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já též bohužel mám na předku folie i sunset, takže jsem za hranicí propustnosti :-( od května by to prý měla každá STK mít povinně - měřák.

Ale když mi loni chtěl nějaký šmaták v Olomouci vyndat DX, měl jsem na levém okně pavouka a stopy po 3 utocích. Okno sice KO, ale folie se neprotrhla.

Takže nejraději bych si je nechal, ale dělá se již čirá ochranná folie a ta to vyřeší taky (ale tmavá je hezčí :-D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budou buzerovat lidi za kdejakou hovadinu a stačeni tachometru nechaji legalni,to jsme to dopracovali v tomto státě :ble .Samozřejmně ted neobhajuji uplně "uhlikove" předni folie ale ty nejsvětlejši ktere diky tonovanim z vyroby taky neprojdou a nejsou nějak tmave a je přes ně vidět na řidiče,tak at už jdou do pr..tady s tim.

Editováno: , autor: bitttpower
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to nepomůže.Bohužel to je pro poldy další jednoduchý příjem.Taky neschvaluju ty nejtmavší fólie a už vůbec ne ty zrcadlové,ale taky jsem je tam nedával jen kvůli designu ale i praktičnosti.Pomaleji se nahřívá auto,je to bezpečnější co se týká navigace a vidět je taky dobře.Bohužel zase jeden paskvil z dílny těch našich pitomců.Všude samí odborníci,ale aby se postarali o tu zajebanou D47 tady u nás to ani omylem.Hamba jim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...