Přejít na obsah

Životnost motoru


brdy

Doporučené příspěvky

Ten motor až tak špatný není. Ano, vyměnili mi řetězovku, ale jinak šlape jako hodinky. Jezdím okolo 6L/100km. Mám známého, koupil nové SUBARU. Motor "V". Je to cca 3 roky. Prý špička a 2 v ČR. A jářku najednou se stala strašná věc. Začala dost prokluzovat spojka. Japonec nejaponec a byl problém. Tím chci říct, že všude je něco a nic není dokonalé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli můžu ijá se svojí troškou do mlýna?

Mám ten samý problém u FII FL 1.2.TSI prodloužená záruka na 4roky. V jednom servise ACA OSTRAVA-TŘEBOVICE se závada neprojevila(týden to tam stálo na karosářskou-pochybuju že tozkoušeli každé ráno???) a v druhém RT TORAX mi příjmací technik po tom co jsem mu sdělil že mám informace z INTERNETU odpověděl: INTERNET??? S TÍM NA MĚ NECHOĎTE PANE TO JÁ VŮBEC NEBERU VÁŽNĚ TAKOVÉ INFORMACE....

Dnes jsem napsal email do ŠA...

Mimochodem kamarádovi na VW Caddy 1.2TSI měnili motor už 2krát...

Mám prodlouženou záruku na 4roky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byla ta chyba, že sem si nedal záruku na 4 roky a věřil ŠA že je problém odstraněn...mít záruku na 4 roky tak jezdím a až se potkaj ventily, tak bych si došel pro nový motor...a ve VW jsou možná trochu více korektní...je to přeci jenom hlavní stáj celého koncernu...

Editováno: , autor: hadak11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hadaku, to fakt byla chyba. Ta prodloužená záruka se vyplatí! Co jsem slyšel od známých, tak takové věci, které si koncern Škoda dovoluje k českým zákazníkům, např. známé jednání s převahou právníků 3:1, si v Rakousku či Německu nedovolí. Takže i servisy u nás jsou pod tlakem... Vítejte ve východní Evropě!  <_< Zajímalo by mě, jak to funguje v Anglii, že je tam s Yetíkem největší spokojenost, i když se tam 1,2 kupují... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar: Já tedy čtyřletou naštěstí mám. Ale známej má Golf 1.2 tsi a taky ho zloběj studené starty a nedávno mu vyměnili řetěz.Ale když byl na jaře na garanci v 15ti tisících(jak jsem psal že ho vyšla na 2.800 kč a mě 5.400kč) tak si normálně něco připlatil a záruku prodloužil ze dvou na čtyři roky/60 tisíc km.Nevím jestli jde něco takovéhu u naší známé a milované ŠA . I když Hadak má už 52 tisíc tak to by bylo stejně za chvíli paséé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

No já počítám že mi ani nikdo neodpoví...a na pozvání do servisu jim z vysoka seru!!!! Auto tam měli týden a vyjebali se na to...Jestli to auto pojede do servisu,tak jedině na výměnu!

Fuj...! a zase jsem nasraný...

 

Tak jsem dnes dostal odpověď...

 

reagujeme na Váš email ze dne 22. 9. 2013, zaslaný na naší adresu Škoda InfoLine, ve kterém zmiňujete hluky po startu motoru

Škody Fabia II 1.2 TSI.

Je nám velice líto, že ve Vašem případě došlo k Vámi uváděným potížím. Chtěli bychom Vás ujistit, že nám záleží na spokojenosti

zákazníků s užíváním vozů naší produkce, a proto jakékoliv vzniklé provozní potíže s výrobky naší produkce odborně řešíme v síti

autorizovaných servisů Škoda, kterým je výrobní závod vždy připraven poskytnout technickou pomoc, pokud je o ni daným servisem

požádán. V tomto smyslu jsme připraveni odborně participovat na řešení jakéhokoliv technického problému, pokud by jeho

odstranění nebylo z jakýchkoliv důvodů v možnostech daného smluvního servisu. Autorizované servisy jsou však samostatně

hospodařícími právními subjekty s vlastní právní subjektivitou, a nikoli našimi podřízenými subjekty. Posuzování a vyřizování

reklamací je proto v souladu s platnými právními předpisy plně v kompetenci těchto autorizovaných partnerů a do tohoto procesu

nemůžeme zasahovat, pouze můžeme v odůvodněných případech urychlit vyřešení případu tím, že poskytneme pro vyřešení sporu

odbornou pomoc nebo technické poradenství.

Komunikovali jsme tento podnět s vedoucím servisu Autocentrála Ostrava-Třebovice, panem, který Vás ve vhodný

čas kontaktuje s nabídkou řešení záležitosti. Věříme, že se nám podaří obnovit Vaší spokojenost s vozem Škoda.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já byl dneska v servisu a celou dobu se vymlouval přejímací technik na Škodofku, že oni by to rádi opravili,  ale Škoda že né- že jim to nedovolila... Jay Kay ... tady se zase Škoda vymlouvá na servisy, prostě se zbavuje zoodpovědnosti....to mi pos...nohu...jo a nechtěli mi předat žádnou dokumentaci...co dělali, na co koukali, jak komunikovali se Škodofkou....práce na nic auto stojí měsíc v servisu a nejezdí...tak si ho ve čtvrtek vyzvednu, napíšu tedy taky do škoda centra a.....pak si koupím Hondu.

Editováno: , autor: hadak11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska po měsíci dostal zpět své auto....Průběh: po té co jsem se v pondělí vytočil do běla a vyhrožoval právníkama, a napsal dopis na Škoda info, přijeli včera 2 maníci ze Škodofky, mají nový způsob kontroly rozv. řetrězu a to tak že ho změří, naměřili mu jakousi délku 70,7 (vedle stojícímu yetikovi 72,1), od teď to prý bude nový způsob jak posoudit reklamace na rachtání řetězu, každý servis si bude muset koupit speciální měřák na měření délky......info : kritická hranice natažení je 74,00 ..........závěr : nic tomu není, a  údajně se Škoda k tomu postavila tak, že tyto motory bude 10 let sledovat a pokud se někde potkají ventily, tak na 100% uhradí vzniklou škodu a to i po záruce.... mám prej jezdit a kdyby se to hodně zhoršilo tak zase přijet, přeměří mi délku a reklamaci posoudí znovu i když auto už nebude v záruce....kolegové tak dejte vědět co nakecali vám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bylo to rozebraný, museli to přetěsnit, což mi nevadí, stejně to tam bylo už mastný, vypustit olej, dokonce vyndali i ol.fitr, ten když dáš spátky tak už netěsní a musí se taky dát nové těsnění.....no asi pakárna.........to víš v MB jsou ING co vědí jak na to......a žádné písemné potrvzení že ti to vydrží aspoň 90 tis km nebo písemně  info co  jak dělali , nic nedostaneš  vše - per huba....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...