Přejít na obsah

UKRADENÁ OCTAVIA KOMBI r.v. 2000 AMBIENTE


Honzajz

Doporučené příspěvky

Ahoj všichni, 17.3.2010 ve středu sem si koupil Octavii kombi I, stříbrné barvy, VIN TMBHP21U118432160, r.v. - 2000, model 2001 AMBIENTE, na střeše hagusy, kterou jsem vybral na www.vyberauto.cz v Mostě. Ještě byla na převozní značce a dnes 20.3.2010 už jí nemám. Ukradli jí v Ústí nad Labem na sídlišti Skalka. Kdyby jste někdo něco zjistil, viděl budu rád, ozvěte se na tel 724 551 524 děkuju. Zabezpečení sem plánoval - alarm koupenej v krabici, objednaná sada na leptání VIN - všechno k hovnu.Hovada byly rychlejší. Jen jsem měl zamykací hokejku přez volat a pedál. Určitě šli na jistotu, možná někdo z toho bazáče, protože na sídlišti stojí hafo octávek a lepších. Už namám chuť dál psát Honzajz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tohle se stalo našim známým se Sharanem - na 90% si ho vzali zpátky do bazaru - klíček schovaný v zrcátku nebo jinde na autě... Cajti neudělali nic...kol2 To tvoje auto už se rozebírá na díly, ale naděje umírá poslední, tak držím palce.:feve: Měli jste to aspoň pojištěné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za podporu. Předchozí majitel byl němec a kdyby vtom měl prsty autobazar tak tam stejně auto neni ale je v ňáký dílně a už je rozebraný. Ještě jsem včera nahlási dodatečně odcizení spol. CEBIA kdyby náhodou si u nich ověřoval VIN mé bejvalé octy. H

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chlapi. Trochu jsem se poptal a ten bazáč má 12 zaměstnanců. Stačí jeden hajzl mezi nima co dá echo a už to jede do polska nebo do ruska. Pro policii to je jen další ukradené auto. Už se koukám po jiném autu ale octa to už asi nebude. Sem pěkně nasranej a ta bezmoc je nejhorší. H

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chlapi. Trochu jsem se poptal a ten bazáč má 12 zaměstnanců. Stačí jeden hajzl mezi nima co dá echo a už to jede do polska nebo do ruska. Pro policii to je jen další ukradené auto. Už se koukám po jiném autu ale octa to už asi nebude. Sem pěkně nasranej a ta bezmoc je nejhorší. H

Tak to je docela síla... Včera jsem si pořídil novou Fabinku. Dali mi možnost zabezpečení od Carloc. Hodně jsem o tom přemýšlel a asi do toho půjdu, když vidím, co se tu děje.

Já o tohle auto přijít, tak si to jdu asi hodit. Je to na uvěr a prachy nejsou na zbyt - hodně štěstí, snad se najde :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ja ked som kupil Octu, kombika, hned som ju dal do garaze a zacal riesit zabezpecenie. Akonahle som tam dal ZEDER, nechal som ju prvy krat pred barakom. Hovorim si o 2 dni mi maju namontovat alarm, ale pre vysoku cenu montaze to asi odlozim. Hned po prvej noci rano pozriem cez okno a dvere otvorene, ale auto ostalo na mieste, z auta nezmizlo nic, len zuvacky, vsetko ostatne zostalo v aute. To ma este utvrdilo aby som tam dal aj elektronicke zabezpecenie. A to mechanicke mi zachranilo auto. Hosi nesli po radiu ale po aute. ZEDER to zvladol. Odvtedy ako som mu dal aj alarm, nebol uz ziadny problem.

V garazi bolo len docasne, pretoze bola na druhom konci mesta - uz nie je. Bez riadneho zabezpecenia by som ju nenechal ani jedinu noc vonku - a riadne zabepecenie nemyslim hokejku na volante ;)

Zaujimave, prva noc a hned navsteva. Ja som teda obisiel lepsie, aspon doteraz. Nech to tak ostane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dle mě je ideál mechanický zabezpečení - ideálně zeder ale když je tam construct tak dejme tomu, k tomu za 4 kila vinka na skla, za 5 kil tajný vypínač a za 4 litry alarm od jablotronu, žádný od výrobce..

.. no a pojistka že:)

A hlavně když dávám auto do servisu, tak nikdy tam nenechám klíč od Zederu či construktu.

No a samozřejmě, pokud je to z bazáče tak vyměnit všechny zámky a rovnou zaslepit..

tot asi rady, ale až s křížkem po funuse..

tohle co se stalo je prostě divný..

Editováno: , autor: homy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to tě lituju, nechtěl bych aby se to stalo mi, ta bezmoc musí být nejhorší, to věřím. Stejně je to všechno zabezpečení nanic, jak ti to chcou ukrást tak ukradou. Strýc si kdysi koupil z bazaru Passata s jedním klíčem, je to celkem odvaha - todle asi nebyl tvůj případ že? Auto mu naštěstí (po několika letech) zatím neukradli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

No neviem, ci leptanie VIN na skla ma nejaky efekt na odradenie zlodeja. Nie je to ziadna prekazka, ktora by zlodeja zdrzala. To auto aj tak skonci na nahradne diely, takze z takych skiel ostanu len male kocky. A co sa tyka CONSTRUCTu, na webe (YOU TUBE) ukazoval rusky hovoriaci clovek, ako to za 2 sekundy otvori - ako akykolvek iny zamok, ktory ma zubkovy kluc.

Ale kazdopadne, kazda prekazka pre zlodeja v podobe mech. alebo elektr. zabezpecenia je plus proti ukradnutiu auta a zlodej si vyberie najblizsie menej zabezpecene auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu se zepat jako tajný vypínač benzinového čerpadla? Take jsem o nej přemýšlel. Kam se dáva? Známý ho má v kufru ale to se mi zdá takoé nic moc lézt pri kazde jizde do kufru.

Zablokovat se dá spoustu věcí, ale co a jak Ti nepovím a už ne tuplem kde je umístěný, tohle je know-how každého kdo je montuje.. ale pár tipů jak to udělat mám, kdyžtak do sz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...