Přejít na obsah

Kufr a jeho komplet otvirani na dalku (pružiny)


Cizap

Doporučené příspěvky

  • o 4 měsíce později...

Ahoj, trošku jiný dotaz.
Mám O II RS Combi a modré pružiny, vše maká/funguje.
Ale když vzpěry namontuji standartním způsobem, tedy v otevřené poloze hlavní část (kam se píst zasouvá) dole a ta část, která se zasouvá (píst) je nahoře. Tak při otevírání a zavírání je ta pružina svou vahou logicky v místě, kde se píst zasouvá a při zavírání se ten píst šoupe po pružině a ta vyluzuje divnej/pískavej zvuk.

 

Potřeboval bych, aby ta pružina vždy (i v otevřené poloze) byla v části uchycení pístu k 5.dveřím. Tedy v otevřené poloze nahoře.

Je to vidět tady na videu.https://www.youtube.com/watch?v=_QRFfw5CDWY On má tu pružinu nahoře a k žádnému tření vůči pístu při otevírání nedochází.
Ale nevím jak to tam přichytit! Zkoušel jsem Binder, ale ten vydrží jen pár zavření.
Možná by to vyřešilo, kdyby se ty písty umístili obráceně, ale přesně nevím zda to má nějaký vliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zdravím, 

pročetl jsem celé téma, i kde se daji objednat. Trosku mě tlačí čas, skrze moje nesikovne ruce 😃 dávám auto do servisu s jinejma vecma a chtěl bych tam dat ty pružiny na odskok s novejma zperama. Dá se někde koupit v Praze? Popr. neprodavate někdo? Ještě k těm barvám pruzin. Někde se píše ze zelené nejslabší, přitom zase jinde ze jsou silnější než ty modré a červené dělají neplechu z kufrem. Plus mate je někdo třeba déle jak dva roky na autě? Abych nekupoval pružiny nebo vzpěry kazdej půl rok 😁 díky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...