Přejít na obsah

Bolero


peli

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...

Nedá se? Vždyť Swing ukazuje obojí.

To máš pravdu ja mám bolero prešiel som celý manuál a nič som tam nenašiel.V škodovke som sa pýtal či to tam nejde nastaviť. Technik mi povedal že určiťe ide a že to zistí cez šas-ku ako sa to nastavuje asi za desať minút prišiel a že mám pravdu a nejde to nastaviť hold smola.V octávii som mal swing a tam to išlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi k niecomu je ked ho tam chcu mat ludia....mozno aby aj spolusediaci sa mohli pozriet kolko je hodin a kolko stupnov nielen sofer :o) ci??... ;)

Presne tak na PP to vidím iba ja keďže je to tak utopené medzi budíkmi ale zasa telefon cez rádio funguje perfektne čo je dôležiťejšie pre mňa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Dobrý den,

 

mám cca týden nového Yetiho, nový skladový vůz, vyrobený v 11/2014. K tomu rádio Bollero s displejem. Otázka zní, jestli jde nějakým způsobem do položky "Menu" dohrát položku "Vozidlo" jako je to třeba ve Fabii. viz přiložená fotka nebo odkaz.

Také by mě zajímalo proč na MAXIDOOTU nejde nastavit okamžitá rychlost, jsou tam všechny různé položka, ale tato ne.

Byl jsem z Fabky zvyklý na dig. tachometr. Děkuji za jakoukoliv radu.

 

http://mobilenet.cz/clanky/auta-a-mobily-skoda-fabia-s-mirrorlink-a-smartgate-18361

 

post-96940-0-00349900-1448565434_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je teda velké zklamání, proč to Fabkka má a dražší Yetík ne??? Šlo by to nějak vyřešit? Například doplnit Yetiho o Smart Gate a přes mirror link zrcadlit na displej? Má s tím někdo nějakou zkušenost? Dá se někde výhodné sehnat dodatečná montáž Smart Gate? Díky za reakce, jinak beru manuál a jdu hledat nastavení okamžité rychlosti. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak pro vysvětlenou.... 
 
Funkce "SmartLink"

Funkce SmartLink umožňuje elegantní propojení mezi vozidlem a chytrým telefonem prostřednictvím rozhraní MirrorLink. Princip spočívá ve zobrazení obrazovky telefonu na obrazovce infotainmentu vozidla. Zařízení se k funkci připojují skrze USB kabel (nabíjení a přenos dat). Funkce SmartLink je volitelná k infotainmentu BOLERO 6,5", AMUNDSEN 6,5".

 

Funkce "SmartGate"

Jednou z možností jak propojit chytrý telefon se systémy vozu je řešení SmartGate.
Jejím prostřednictvím jsou data z datové sběrnice CAN bus zpřístupněna (komunikace probíhá pouze
jednosměrně) pro aplikace v chytrých telefonech. SmartGate z elektronických systémů čte a dále
poskytuje více než 40 parametrů např.:

- napětí na baterii
- spotřeba paliva (na kilometr, na hodinu, celkem)
- počítadlo kilometrů
- rychlost
- informace odpovídající jednotlivým kontrolkám přístrojové desky
- indikace rychlostního stupně a doporučení přeřazení
- režim automatické převodovky
- přetížení (příčné, podélné)
- počet dní/kilometrů do výměny oleje/servisní prohlídky
- VIN
- rychlost vozu
- otáčky motoru
- start/stop status
- sešlápnutí brzdy

SmartGate, resp. na ní napojené aplikace na základě těchto údajů dokáže dopočítat a přehledně graficky
zobrazit uživatelsky zajímavé provozní parametry vozu.

Podporována jsou zařízení:
S operačním systémem iOS (verze 7 a vyšší) a s operačním systémem Android (verze 4.0 a vyšší)

 
 
Editováno: , autor: Pette-KH
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SmartGate zobrazuje informace ze sběrnice CAN v aplikacích nainstalovaných ve smartphonech. Funkce pro technoidy anebo pro někoho kdo potřebuje výstupní parametry k vyhodnocení provozu vozu.

 

"A jak jsi musel odkliknout druhou rychlost?"

 

To je pouze pro zobrazení druhé rychlosti v mph, popř. kmh místo teploty na Maxidotu.

Editováno: , autor: Pette-KH
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde o to, že u Fabky jsme byli zvyklí, že spolujezdec vidí na displej, ale u Yetiho tomu tak není, protože budíky jsou vystouplé. Proto, když se třeba chce spolujezdec podívat na to, jak rychle třeba jedeme apd., tak to prostě není možné. Nerozumím tomu, proč levnější auto toto zobrazení z MAXIDOOTU má a Yeti ne!

Jinak co se týká té okamžité rychlosti, přikládám fotku, tato položka "druhá rychl." musí být odkliknuta, jak je to na fotce, aby se zobrazovala okamžitá rychlost...

post-96940-0-70495500-1448660640_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Dobry den, mam Yeti po FL, vyroben 3.10.2014, Ambition plus, auto nemelo HF z vyroby a melo radio Swing. V radiu se nam zasekavalo CD, tak jsem ho vymenil za Bolero r.v. 2015 (verze jenom pro Yeti) ktere ma HF v sobe, nicmene po instalaci radio funguje ale HF ne. Maxidot pise - pripojte telefon, radio - funkce neni podporovana, da se toto nejak vyresit? Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...