Přejít na obsah

Výměna volantu


bembas

Doporučené příspěvky

Nemám nic proti pájení a smršťovací bužírce, ale airbag je přeci jen airbag a protože to asi budu řešit, chci se zeptat:

- Dá se ten airbagový konektor skutečně rozdělat a přepinovat?

- Na poslední Octavie Tour se taky dávaly ty nové volanty, nejspíš taky s tím novým konektorem airbagu, ne? Pak by tam museli dávat ten klasický kroužek (protože sloupek a páčky zůstávají jako dřív) jen právě už s tím novým konektorem airbagu. Měl to už někdo rozdělané?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 5 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 rok později...

caute chlapi , mam octavku 2003 s multi. volantom , chcel by som tam dat volant z novšej octavky samozrejme multi. ale neviem ako to je zo zapojenim a čo všetko sa musi vimenit , kedže mam ovladanie tempomatu na volante tak by som chcel aby to fungovalo aj na tom novom volante , poradte aky volant a či sa to vlastne da

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

caute chlapi , mam octavku 2003 s multi. volantom , chcel by som tam dat volant z novšej octavky samozrejme multi. ale neviem ako to je zo zapojenim a čo všetko sa musi vimenit , kedže mam ovladanie tempomatu na volante tak by som chcel aby to fungovalo aj na tom novom volante , poradte aky volant a či sa to vlastne da

Zeptej se Jirky ten MF volant z dvojky rozchodil: http://forum.skodahome.cz/topic/98902-octavia-ostrava/page__view__findpost__p__1545561

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo rozchodil jen dvě tlačítka?

Co já vím tak Jirkovi funguje volant komplet. Vůbec, pochybuji že by se právě on spokojil "jen" s dvěma tlačítkama.

ten volant má dva rollery, a na každé straně dvě tlačítka!!! na levé straně rozchodil dvě tlačítka na tempomat!! na levé straně je hlasitost a přepínání skladeb!! další funkce jsou přepínání pal.pc na pravém rolleru, přepínaní pamětí na pravém rolleru, levý roller je hlasitost a mute.. ještě jsem zapomněl na přepínání mezi položkama maxidotu.. nic z toho mu nefunguje!!! to se ti zdá kompletní.. rozchodit to jako on není problém, ale když nefunguje 80% volantu tak to dle mého nemá cenu!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omezení samozřejmě mám. A to protože jedničková octávka nenabízí žádnou z těch funkcí, které tady milhaus vypsal. Proto je logické, že v jedničkové octě nikdy nebudou fungovat. Ale jde o to, že funkce, které jsou na MF volantě u jedničkové octávky jsou zachovány a FUNGUJI i na volantu novém. A to je nejspíš to na co se Robert16 ptal.

Čili má odpověď zní - ANO nový MF volant podporuje funkce starého MF volantu a je tedy možné ho použít. Uznávám - úprava to není jednoduchá a nedá se "zmáknout" za pár hodin, ale JDE TO. Už to tak mám rok a pořád tuto úpravu považuju za jednu z nejlepších, co jsem na autě udělal.

EDIT: Aby tedy bylo jasné, co mi funguje (hlavně tedy pro Milhause, ať má realný pohled na věc) : Na novém volantu ovládám komplet tempomat, hlasitost rádia a lazení stanic/přepínání skladeb. Vic funkcí na jedničkovém MF volantu není.

Robert16: promiň, že jsem neopdověděl - musím si ve zprávách udělat pořádek. :)

Editováno: , autor: jirina5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...