Přejít na obsah

Tempomat


DavidSpanel

Doporučené příspěvky

Protože to máš v tom velkém konektoru v motorovce na špatném PINu. Musí to být na PINu: 64(2.0 TDI 81 kw, MR2012). Taky jsem se setkal s tím, že si pán nakódovat ACC a taky mu to nešlo. V podvolantovce to má být na PINu 5 to Ti někdo poradil správně.

 

Tempomat se neaktivuje v jednotce 17. Tempomat se kóduje v jednotce: 16 a v jednotce 01. V jednotce 17 se povoluje tzv. funkce GRA High, ale to se vůbec Yetiho netýká.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chyba byla nakonec v nedoléhajícím kontaktu na pinu 45 u konektoru mot. jednotky (mám benzín). Teď už to funguje jak má, včetně kontrolky. V kódování problém nebyl, tam mi akorát nejde kompletně načíst motorová jednotka dle typu vozidla, ale zadat sekvenci na long coding calculatoru se dá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu není co napsat...něco řeším a nenapíšu ani typ motoru...já našel ten typ motoru v příspěvcích od tebe. S tím nedoléhajícím kontaktem můžeš psát někomu kdo nevidět motorovou jednotku...prostě špatně zalisovaný PIN(vždy to k němu raději přiletuju).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ferda 25: Máš svým způsobem pravdu, měl jsem auto takto rozdělané poprvé a vždycky se našlo nějaké překvapení. Když se na to podívám zpětně, tak je určitě lepší si to nechat od někoho udělat celé najednou. Vezme to docela dost času, hlavně tahání drátu. Zase na druhou stranu jsem na to všechny potřebné věci měl, tak jsem to chtěl zkusit.

Kdyby se do toho chtěl v budoucnu někdo přeci jen pouštět sám, tak se mrkněte na toto ruské fórum, kde je celý návod s obrázky. Já ho bohužel našel až pozdě.

http://www.club-yeti.ru/forum/showthread.php?t=5778&page=3

 

Přeji hezký Štědrý den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Na vozidle Roomster mi zacal blbnut tempomat. Niekedy za neda zapnut. Nepomaha ani prepnutie packy on/off a ani microsoft riesenie vystupit z vozidla a nastupit. Lenze o niekolko dni funguje ako by sa nic nedialo. Samozrejme ked idem do servisu tak vsetko ide bez problemov.  Ma niekto podobnu skusenost, respektive vie poradit ako na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Dva dny mám nového Yetiho.Spokojenost veliká.Jenom s tempomatem se nějak nemůžu domluvit.U mojí bývalé OII jsem nastavil rychlost,pokud jsem zmáčkl (1x) tlačítko +,auto citelně přidalo na rychlosti.

U Yetiho po zmáčknutí žádná odezva.Až když tlačítko + chvíli držím,auto začne zrychlovat.Máte někdo podobnou zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktivace tempomatu se prodvádí tl. SET/-. Po zmáčknutí se rozsvítí zelená kontrolka tempomatu. Pak je možné pomocí tl. RES/+ nastavit vyšší rychlost.

Po přerušení např. přibržděním se pomocí tl. RES/+ nastaví poslední nastavená rychlost před přerušením nebo tl. SET/- aktuální rychlost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dva dny mám nového Yetiho.Spokojenost veliká.Jenom s tempomatem se nějak nemůžu domluvit.U mojí bývalé OII jsem nastavil rychlost,pokud jsem zmáčkl (1x) tlačítko +,auto citelně přidalo na rychlosti.

U Yetiho po zmáčknutí žádná odezva.Až když tlačítko + chvíli držím,auto začne zrychlovat.Máte někdo podobnou zkušenost?

Mám to stejné, přesně jak píšeš. Musí se podržet tlačítko a auto začne zrychlovat. Jen ho 1x zmáčknout nestačí. Stejné je to u snížení rychlosti. Už jsem si zvykl. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Nevíte někdo náhodou obj. čísla PINU co jsou na káblíku k tempomatu co se dávavá do podvolantové jednotky a motorové jednotky. Mám soupáčí tempomatu, ale nemám ten kablík k tomu.

Nebo koupím kdyby někdo mel ten kablik origo.

Editováno: , autor: Cidling
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 rok později...
  • o 4 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...