Přejít na obsah

Dotahování oken origo ovládáním


Filas1

Doporučené příspěvky

Bol som si v servise prestaviť účinok serva riadenia a popri tom som si chcel dať nastaviť doťahovanie okien. Bolo mi povedané, že to pôjde, ale je nutné dokúpiť modul za 60€+práca. Vraj to bolo vo Fábii I, ale vraj kvôli bezpečnosti to zrušili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co Room "před face" ??? Dálku mám, jak na ta okna - jen prodloužením zamykacího impulsu, nebo jinak?

Nebo stačí úprava vysílače popsaná zde: http://forum.skodaho...1entry1259201 ???

Pokud je možné u auta dovřít okna podržením zamykacího tlačítka (nezáleží na typu auta), pak je úprava vysílače použitelná.

Napasování mám ale vyzkoušené jen do klasického škodováckého "vystřelovacího" klíčku.

Neoriginální alarmy nejspíš dělají to samé (dlouhý zamykací impuls), dělal jsem si to v OI.

Editováno: , autor: milos_s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvidíme - pořešíme. Dneska jsem volal známému, až budu mít čas, mám přijet na VAG.

EDIT: tak VAG nic nevyřešil, myslím si svoje, ten dotyčný hledal kódy jako na Rubikově kostce. Samostatným "výzkumem" zjištěna funkce dotahování i otevírání oken při podržení klíče v zamykací nebo odemykací poloze zámku řidičových dveří - asi to zatím nechám na pokoji, dokud nevyřeším jiné, potřebnější věci.

Editováno: , autor: Ekkar_z_Bastlírny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Ahoj může mi někdo poradit jak nastavit aby mi dojížděli okna přes podržení dálkového ovládání centrálu?Nějak jsem to nemohl najít.Mám ale jen elektriku na předních oknech.Povedlo se mi přes Vag akorát zamykání dveří při rozjezdu a takový věci ale okna jsem nenašel

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem či to na modeloch pred faceliftom funguje. Na modeloch po facelifte to ide vždy. Skúšal som to aj na Ibize cca. RV 08-09, ktorá mala v elektrike iba predné okná, tam to išlo tiež, ale tam sú už asi novšie črevá, rovnako ako u Pola alebo F2 po FL.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jsem slepej no :-D

Mám tam namontovaný alarm keetec ts 50can,prodlouženej zamykací impuls a nic.okna se stejně nedovřou.Bude to nějakým způsobem fungovat?nebo musím ještě něco připojit.Jedu s alarmem jen po datech žádný jiný dráty připojený nemám.Tak jestly budu muset napíchnout nějaký kabel ze dveří

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Já jsem se dostal do jiné situace. Dotahování přes dálku nefunguje, ale pokud klíč vrazím do dveří a podržím jej na zamykací stranu, tak se okna dovřou. F2 před FL, ambiente

 

Umí někdo poradit, jak to donutit fungovat i v dálce? Přes VAG jsem nenašel žádnou jednotku, na které bych to nastavil. U Supa vím, kde hledat, ale F2 je na tom trošku hodně jinak..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...