Přejít na obsah

palubní počítač spotřeba


Puszkin

Doporučené příspěvky

Zdravím mam 1.8 turbo rok 98 a mam problem s merenim spotreby kdyz nastartuju a stojim zustava mi tam viset hodnota 8.1 l myslim na okamžité a kdyz jedu tak se sice spotřeba mění ale když vyřadím tak tam zustane poslední okamžitá a pomalu se snižuje o 0.1.

Prosím o radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Myslím že tohle bylo u straších PP normální, alespoň co si matně pamatuji ze staré OI '99 co jsem měl tak v manuálu bylo napsáno, že při zastavení zůstává poslední hodnota spotřeby. U Fabie a i teď u nové Tourky se při zastavení přepne spotřeba do režimu litry/hodina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 let později...

Zdravim vzdy ked po nejakej dlgsej dobe nastartujen auto na palubaku mi ukaze nenormalnu spotrebu... Pohnem sa z mieste postupne po 0.2 klesa nadol ako nahle zastanem na semafore po 0.2 ide hore.. Nechapem nejdem sa dostat pod 9l na 109km po meste na 1.9tdi 66kw prikladam video ps nevsimajte si tu spinu nebolo kedy robit poriadok :D

1.videi takto to klesa za jazdi

2.video pocas statia na semafore tesne po nastartovani

VID_20180410_141657.mp4

VID_20180410_141619.mp4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...