Přejít na obsah

Omezovač otáček,nebo co to je :)


Promy

Doporučené příspěvky

Zdravim . chtěl jsem se zeptat jestli se Vám to už někomu stalo .. ( mě poprvé po 3 letech co mam fabulku :) )

Dnes za jizdy .. sice je trochu vlhko a mrholelo . .ale kdyz jedu .. a snazim se to vytocit ..tak to u 5 tis otacek vypne a nejde tocit vic :( tak jsem se chtel zeptat jestli to je nejakej ochranej systém prokluzu bo tak neco . ale zajimavy je ze ne mi to jeste nestalo .. díky za názory

:skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak sme psal omezovac je nekde mezi 5-6, nevim presne, ale zadna kontrolka na o neni.

Ja mam dojem, ze mam okruhle LED/svetielko v otackomere tesne pri cervenom poli, ale skusat to nebudem :D. Len mam pocit, ze svietilo, dufam, ze si to nemylim s inym autom ::'

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To co máš označeno na fotce není dioda pro omezovač :-D, ale je to místo kde je umístěno světelné čidlo pro automatickou regulaci osvětlení přístrojů (nevím jestli se tahle sranda instaluje do Fabie, alespoň jsem to v nabídce nikde neviděl, ale v Audi A3 je podsvit regulován právě intenzitou okolního světla, ale asi to taky není standartné výbava)

Editováno: , autor: Dr. Zoidberg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 12 let později...

Zdravím. Roomster 1.2 htp 51kw 2010 motor neide cez 3900ot. Ani na volnobehu, ani za jazdy. Chýba mu výkon (aj na tých 51kw).  

 

-motor naštartuje bez problémov.

-pri štarte jemne zachrasti reťaz

-žiadne chybové hlásenia žiadna kontrolka motora, diag čistá

-voľnobeh nekolíše

-lambdy podľa testu ok. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...