Přejít na obsah

Chyby nezávislého topení Webasto


Ozi Toretto

Doporučené příspěvky

Ahojte, mam taky problem s Yeti a Webasto. Tvári sa ze sa spustí aj dialkovym a aj priamo v aute ale je ako keby jemny ofuk, fakt jemny a nerobi to teplo. Takze 20 minut islo ale sneh som musel z okien aj kapoty odhrnat.
Na diagnostike som este nebol.

Odoslané z D5503 pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravím, mám problém s nezávislým kúrením Webasto na mojej Octavii II r.v. 2011, nejde zapnúť priamo v climatronicu ani diaľkovým ovládačom, mám k dispozícii aj foto z diagnostiky, ak by mal niekto s tým skúsenosť budem vďačný za každú radu.

16930846_1121570551302964_1236589154_o.jpg

17015296_1121570574636295_86165111_o.jpg

17016559_1121570594636293_250018723_o.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahojte. Měl bych dotaz ohledně Webasta. Koupil jsem ženě OII 4x4 a má z výroby přidanýho bufika. Ale nebufí.. Dle diagnostiky chyba oběhového čerpadla a chyba spalovací komory.

Vyndal jsem ho, a čerpadlo je celé oblité..to si vyměním.. ale ta chyba spalovací komory. Co to může být? Když zavolám na servis..tak to samozřejmě chtějí celé měnit..a to se zas nechce mně, když by to mohla být jen nějaká blbost. Máte někdo nějakou radu? Popř. doporučení na někoho šikovnýho na severu čech..nebo v Praze?

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cerpadlo na vodu mam orig nove VW za 2.150Kč

 

delam i repase spalovacich komor topeni Thermo Top V

uspesnost repase cca 95%

 

Cena repase 3.000-3.500Kč dle stavu starého horaku a jeho typu

soucasti repase je kompelt diagnostika celého topeni a jeho nasledny topny test na stolici s vodou a naftou

záruka na repas je 12 mesicu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Ahojte , prosím odborníky o radu.Na oll mi přestalo fungovat Webasto V. Jak zapnu začne jít dím a cca 1min vypne. Diagnostice je závada 01406 žádné hoření, spravovat je to ranec. Mám  možnost sehnat nepoužité se stejným číslem  ale  je jiná koncovka písmen .Tak  se chci zeptat jestli můžu namontovat místo mého 1k0815005 FR  a to nové je 1K0815005JT.dik za radu

 

Editováno: , autor: carda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 1 rok později...

Zdravím všechny Škodováky, tak mám taky problém s origo webastem v Superbu T3 125w tdi.
Ať pustím na climatronicu nebo dálkou rozběhne se ale nezapálí se a po cc1-2 minutách vypne. Nerozběhne se ani vnitřní ventilace ale to je krátká doba, nebo se má spustit hned to už nevím.

diagnostika píše:

02754 - Topný prvek pro předehřívání paliva Z66 
010 - přerušen/zkrat na plus
info o závadě:
stav závad: 01100101
priorita závad: 7

frekvence závad: 1
počet resetů: 230
Kilometry: 154043 km
indikace času: 0


V akčních členech se spustí: čerpadlo v nádrži, dávkovací pumpa, žhavící svíčka, ventilátor webasta, vodní čerpadlo. To samé se spustí i při zapnutí topení dálkou nebo climatronicu.
V maxidotu nastaveno topení.
Vypadá to že tam nejde palivo přímo do webasta. Zajímalo by mě ještě kolik má jít s čerpadla v nádrži při jeho zkoušce k přívodu k dávkovací pumpě z něj pouze kape nafta tak nevím kolik to má tlačit. Webasto bylo venku ohledně opravy auto a fungovalo před i po. bylo uděláno Základní nastavení, odvzdušnění,  přizpůsobení, a pořád stejné.

Pokud by někdo věděl a mohl poradit. děkuji. 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zdravim všetkých. Kúpil som používanú O2 ročník 2007. Auto by malo mať webasto kúrenie. Ako zistiť či je naozaj komplet a či funguje? Majiteľ hovoril že on ho používal a že je nutné len v ovládači vymeniť batériu, no ovládač funguje a neukazuje slabú batériu. Neviem či je tam webasto z výroby alebo dodatočne dorábané. 

Ohľadom webasta: v aute sa nenachádza prvok na ovládanie webasto. Dodaný bol len diaľkový ovládač telestart t100htm. Má ukazovať komunikáciu s autom (ikona na displeji) no neukazuje. Podľa návodu webasto treba kúrenie zapnúť cez palubný počítač. Tu sa ale v ponuke nenachádza. Po zapojení auta na diagnostiku vag nebola nájdená riadiaca jednotka webasto.  Na strane vodiča pod čelným sklom je nejaká modrá akoby nálepka z ktorej ide kábel. Zrejme senzor/snímač. Pri ľavom prednom kolese je zrejmé výfuk webasto. 

Vie mi prosím vás niekto poradiť teda ako zistiť či je systém v aute. Prípadne ako sa ho pokúsiť zapnúť?

Ďakujem vopred

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...