Přejít na obsah

Chyby nezávislého topení Webasto


Ozi Toretto

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj,

 

dneska jsem přišel na to že mi nespouští webasto, instalováno v OII r.v.08.Níže chyba z VCDS. Když chybu smažu tak webasto naskočí ale po chvilce hned umře. Jako první mě napadla žhavička a nechytne

 

1 nalezena chyba:

01406 - zadne horeni
            000 - -
             info o závadě:
                    Stav závad: 01100000
                    Priorita závad: 3
                    Frekvence závad: 1
                    Počítadlo resetů: 46
                    Kilometry: 105196 km
                    Indikace času: 0

             info o závadě:
                        Start
                    Teplota: 73.0*C
                    Teplota: 71.0*C
                    Napětí: 14.09 V

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 6 měsíců později...

Ahoj, nemáte někdo kontakt na fakt špičku v opravách webasto topení ? mám od výroby namontované v škoda octavia 2 2.0fsi a po bouračce to odnesla elektronika a potřeboval bych zjistit zda je to opravitelné či nikoliv.  specifikace topení : Thermo top V, 12V/42W, 5KW, Benzin, 2.5bar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Foto: vodní čerpadlo ok, výfuk by šel opravit, jde mi jen o tu elektroniku nemůžu nikde najít že by šla koupit, když napíšu číslo 1K0 815 005GD tam mi to nic nechce najít.. nevypadá že by ta elektronika dostala nějakou pecku nic urvanýho nevidím, maximálně nějakej kondík trošku ohlej, byl na tom plastový kryt. Vůbec nevím kde by na to šlo něco sehnat. Je to benzínový a těch je jak šafránu.

102_0296.JPG

102_0295.JPG

102_0294.JPG

102_0293.JPG

102_0289.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravim taky mam dotaz.Webasto funguje skoro bez problemu az na neco.Cudlikem na panelu climatroniku ho zapnu a normalne naskoci.Ale v hlavni nabidce na maxi dotu se nekdy ukaze pridavne topeni a nekdy ne.V jedne nejmenovane firme(webasto) v Brne nevedeli co s tim a odkszovali me na autotizovany servis Skoda. Chyby dle vagu

V can gateway je chyba 00483 -ridici jednotka pro pomocne topeni

Klima-00402 pridavne topeni

20161021_131134.jpg

20161021_141110.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj, tak letošní zimu si pro mě webasto zase připravilo nějakou zajímavost. Tentokrát webasto funguje, ale nelze spustit tlačítkem na klima panelu. Po zmáčknutí je slyšet chvilku hučení, ale pak to skončí. Při nastavení na automatické spuštění na maxiku a při jízdě chodí všechno v pořádku. Diagnostika neukazuje žádnou chybu topení. Nesetkal jste s tím někdo? Díkes

 

Díkes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím Vás tu.Potřeboval bych od vás radu.Jel jsem do značkového škoda servisu ohledně výměny egr ventilu a aktualizaci ř.j.  Dnes jsem si chtěl nastavit čas na webastu a z maxidotu mi zmizela položka přídavné topeni. Tlačítko ani dálka taktéž nic.  Tak jsem jel zpátky do servisu kde samozřejmě na nic nepřišli i když závada se podle výpisu vyskytla přesne při kilometrech  při kterých byl prováděn servis. Mate s tím někdo nejakou zkušenost nebo radu? Předem moc dekuji za jakoukoliv radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau panove mam octavku II 1.9 tdi  model 07 je po male nehodě na předeček a bohužem mi nefunguje original Webasto diagnostika pise topna jednotka zamcena a nejde to vymazat jinak diagnostika nic nepise a auto normalne funguje jen to topeni nejak ne nevite nahodou co stim dik za každou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...