Přejít na obsah

Divný zvuk od motoru


koluch80

Doporučené příspěvky

Zdravím mam problém na octavii combi 2003 96kW.Jde mi od motoru divný zvuk.Měl jsem podezření na ventilátory od klimy.Jenže to jsem vyloučil po té co jsem je podložil a oddálil od plastu.Bohužel zvuk se stále nezměnil.Poté jsem si všiml že mi kmitá docela dost napínací kladka.Ale nezdá se mi že by byla špatná kladka,neboť když jsem ji chtěl oddělat od řemene,tak jsem měl co dělat.Po zajištění a sundáni řemene jsem zkoušel hýbat s kadkou,ale ta se mi zdá v pořádku.Nějak extra se nehýbe do stran(asi necelý 1 mm).Zkuste poradit.Díky :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím mam problém na octavii combi 2003 96kW.Jde mi od motoru divný zvuk.Měl jsem podezření na ventilátory od klimy.Jenže to jsem vyloučil po té co jsem je podložil a oddálil od plastu.Bohužel zvuk se stále nezměnil.Poté jsem si všiml že mi kmitá docela dost napínací kladka.Ale nezdá se mi že by byla špatná kladka,neboť když jsem ji chtěl oddělat od řemene,tak jsem měl co dělat.Po zajištění a sundáni řemene jsem zkoušel hýbat s kadkou,ale ta se mi zdá v pořádku.Nějak extra se nehýbe do stran(asi necelý 1 mm).Zkuste poradit.Díky :help:

:aggressive:

je to stopro volnoběžka cena asi 2500kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...