Přejít na obsah

OII popelník


fabio.x

Doporučené příspěvky

Zdarec lidi!Mám problém,pořád se mi otevírá popelník u řadičky.No prostě mazec,nejde zavřít.Pravděpodobně je vyskočené pérko či co.Prosím o radu,co to může být.Popřípadě postup,jak vyměnit popelník a kde ho můžu koupit v béžové barvě.Děkuji a ať to jezdí! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Prosím o radu.Nezavírá mi víko od popelníku.Prostě se nezacvakne.Jak na to?Co mám udělat?

Je to jak píše Igor,vyloupni kryt řadičky,odmontuj dva šroubky,vyndej popelník-z boku je takovej malej čudlíček který se pohybuje v předem určené dráze,bud je ulomený nebo ohnutý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Řešil jsem stejný problém, z venkovní strany je naznačený otvor, který polohou odpovídá kolíčku, provrtal jsem ho, pak vzal šroubek a konec upravil na průměr a délku kolíčku a zašrouboval do vyvrtaného otvoru... Zavírání opět funguje bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 let později...

Ahoj,

 

také jsem řešil stejný problém (tzn. ulomený "trn" západky) a již mám opraveno.

 

Pokud se s tím nechcete dělat detailně jako pETe, který zmenšoval průměr konce šroubku, bude vám stačit šroub o průměru 2 mm a lepidlo (např. Chemoprén).

 

Vrtáčkem průměru 1 nebo 1,5 mm provrtáte naznačenou díru v západce. Šroubek zkrátíte na cca 10 mm (délka včetně hlavičky). Do provrtané díry v západce kápnete lepidlo a zašroubujete šroubek. A máte hotovo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Presne ako je spomínané v predchádzajúcom príspevku.
-navrtat o niečo menšiu dierku ako klinček
-prepchat ho dierou
-prisposobit dĺžku pilnikom
-zalepit chemoprenom v mojom prípade
-obrusit ostré hrany

Funguje ako lusk :)664fe43ad89ff4add15bffdb07b7d329.jpga1f943eb75e4e472dd46270714780d83.jpg0d1335fad6265bd6eb1a978c6920718a.jpg7111fccdee51643b84ceec032fb37a04.jpga4ec216f59abf1b40e1dd59c02396c5e.jpg

Odoslané z Redmi Note 3 pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...