Přejít na obsah

Sex v YETIm


Luďa

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Vy jste tak nevzdělaní, copak nevíte, že Yeti je samosnubný? Už Cimrman před více než 100 lety na to přišel! Jen si poslechněte Dobytí severního pólu! Tak jakejpak sex ve dvou a Yeti! Místa k sexu je tam habaděj, protože ve všech ostatních autech na to musej bejt dva, zatímco Yeti si stačí sám!!!!!

Editováno: , autor: Luďa
necituj předchozí příspěvky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
  • o 4 měsíce později...

jj včera když jsem se zabydloval v yetiku, tak jsme nevedel kam je mám dát (z preventivních důvodů je vozím v autě) a vešli se jenom sem.... akoho by to napadlo že tam budou.... ;)

Výborný nápad. Hned jsem byl vyzkoušet dostupnost hlavně ze zadních sedaček a pak také při lůžkové úpravě a je to OK. Při všech nejběžnějších poruchách auta, kdy je potřeba ihned zajet na polní cestu jsou potřebné pomůcky po ruce.

Odkládací schránku pod předním sedadlem nemám, ale ze zadních sedadel je tento prostor špatně přístupný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...