Přejít na obsah

LED žiarovky


Luďa

Doporučené příspěvky

Bavil jsem se o techhle zarovkach s nasema mechanikama (oroginalni servis) tak chybove hlasky skakat budou.. a zatim neni zname jak palubni pocitac prekodovat tak,aby vse fungovalo taka by byla zachovana funkce ''praske zarovky'' stejne jako u podsviceni SPZ..
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info, asi bude lepší ještě vyčkávat. Ta cena je sice dost vysoká ale pořád lepší než vyhodit více než 700 za žárovku, která vypadá jak nevydařená mlhovka. Ty chybové hlášky budou asi oříšek, ale neznám žádného erudovaného elektrikáře, který by si věděl rady... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty žárovky svítí pěkně a po celé parabole (nedoporučuji se dívat do světel z blízka :kol-28: ), montoval jsem je na 2 Yeťuchy. Problém s hláškou se dá vyřešit 2 způsoby, buď ferda se pohrabe v eepromu (ten manuál co tady je z Golfa nelze použít) a nebo je třeba koupit odpory (cca 100kc) a zapojit paralelně na žárovku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...
  • o 5 měsíců později...

Ahoj pánové také jsem si chtěl dát ledky do osvětlení spz,koupil jsem tyhle

:http://www.obautodily.cz/eshop/halogenove-zarovky-ledky/zarovky-ledkove/led-zarovka-12v-5w-w2-1-x-9-5d-canbus-bila-id:9145.eshop

 

Myslel jsem že nebudou hlásit chybu ale bohužel tomu tak není,tak jsem je dal aspon do osvětlení interieru.Škoda že Ferda je až ze Strakonic....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...