Přejít na obsah

Jaká kola a letní pneu můžu dát na svýho YETIho


Cjoctavian

Doporučené příspěvky

  • o 5 měsíců později...
  • o 9 měsíců později...

Ahoj, jsem zatím budoucí nový majitel Yetiho, ale uvažuju o změně standardně dodávaných kol - kola Origami 7Jx17, ET45, pro pneu 225/50 R17. Auto příjde snad do konce května, tak se chci zeptat, zda by o tyto nové disky z výroby neměl někdo zájem?

 

post-13922-0-87068300-1462701598_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Zvažuju koupi těhlech celoročních pneu


http://www.pneumatik...niverzalni.html


Co na ně říkáte?


Podle recenzí jsou to asi nejlepší pneu co člověk na čtyřkolku může mít.


Zesílený komplet. Silnej dezén. Suprový na zimu, do bahna i na silnici.


Slyšel jsem názor že tyhle pneu patřej na těžší auta jako je jeep. Yeti v 4x4 má cca 1550 hmotnost . Jeep měl 2090cca.


Když už kupuju Yetiho kvůli funkčnosti tak se mi na to moc nechce dávat obyčejný letní/zimní pneu a pak bejt zklamanej..že ty pneu nic nevydržej.


Vaše názory? 


Díky.


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v TP je 215/60/16 tyhle jsou 215/65/16. 

To, že škodovka nenapsala do TP nejčastější rozměr pneu 215/65/16 za to já nemohu.

Problém nikde jinde krom TK s tím být nemůže.

Pokud dám na auto nálepku max 180km tak se použít pneu může. Stejně yeti není úplně závoďák a v českých podmínkách legálně stejně více jak 130nepojede.

 

Jedná se mi o to, že YETI beru jako pracovní auto...čtyřkolka. Chci mít co nejvhodnější pneu abych mohl potenciál toho 4x4 využít..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Policajt si při kontrole samozřejmě může on line nahlédnout do velkého TP.

Pojištovna ti nic prokazovat nemusí, pneu je daná a pokud ji máš jinou než má být, je auto nezpůsobilé pro provoz na veřejné komunikaci. Tudíž nemáš co v provozu pohledávat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...