Přejít na obsah

Fotky YETÍků z ulic


Luďa

Doporučené příspěvky

Napad mě tenhle post pač ho maj kokavaci a fabiatici takze proc ne mi. :D:D Zajimalo by mě co třeba potkáte na ulicích nejaký pekný YETIky a třeba nějaky fakt tuzingovky :p Tak sem hazejte fotky at se vsichni muzem pokochat -_--_-

Majitelé vyfocených YETÍků muzou bejt radi ze se lidem libi tak snad kamenovat nebudou kdzy se tu ukaze i jejich kára .. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Včera jsem potkal v Liberci u Globusu poprvé live Yetiho Champion 4x4 v té oranžové cihlové barvě. Na fotkách se mi líbil hned ale v reálu je to ještě lepší - fakt moc pěknej :palec2: Majiteli by chtěl pogratulovat k super volbě (měl značku středočeského kraje). Taky bych do něj šel, ale bohužel naše firemní barva je poněkud jiná - takže očekávám v srpnu Yetiho ve stříbrné metalýze ;)

p.s. bohužel jsem nestačil vyfotit, protože jsem se motal zrovna na kruháči...

Editováno: , autor: tentacle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zřejmě zkoušková barva odlovena v MB na parkovišti, nevím zda se pojede v sérii, v konfigurátoru tedy není, ale rozhodně mne na Yetim zaujala :palec2:... :palec2:

Podle me je to folie...u zadniho napisu Yeti je to orizle a je tam videt puvodni barva takze bych to tipoval ze to nebude origo ze Skodovky, ale barva je to pekna:-)

Editováno: , autor: majkl.s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...