Přejít na obsah

Fotky YETÍků z ulic


Luďa

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Jiný kraj, jiný mrav, každý vidí své auto jinak, každý má právo si auto upravit podle svého, podle toho co se mu líbí.

Občas mám opravdu děsný nápady, ale až mě napadne u SUV snižovat podvozek, tak to bude opravdu se mnou hodně zlé, vždyť světlost podvozku Yetiho byla jedna z předností, proč jsem ho vůbec kupoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z frajeriny asi ... :kol-135: :kol-135:

Jj, moc dobře si vzpomínám a Heki s Artigasem určitě také, jak nás při návratu z prvního srazu v Kvasinách a na Rozkoši mermomoci chtěl předjet mladý boreček s natuněným autem, spojlery málem shrnovaly asfalt. Na rovině to rozpálil...přišly serpentiny a pěkně nás zdržoval. kol11 Heki ho utočil a předjel. Borec se hrooozně bál, aby neškrtl... :kol-131:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no je to tak, že auto si vyberáme každý podľa rôznych prioritných kritérií a odlišných pohnútok. Ja som chcel auto s vyšším posedom ohľadom pohodlia nás postarších, :kol-47: s dostatkom miesta vzadu, aby som mohol sem-tam napakovať ak to bude nutné, ale zároveň, aby nebolo príliš veľké, aby som nemusel búrať garáž. :kol-27: No a posledným kritériom bolo, že to musí byť Škoda -_-

No a niekto iný si kupuje Yetiho na tuningovanie ...

Editováno: , autor: vadi58
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim proc se tady resi stale jen to snizeni povozku. Je treba na to pohlizet jako na uceleny koncept s tim jsem tady tu fotku take upnul, aby jste meli treba prestavu o tom, jak vypada Yeti s lakovanymi narazniky, nebo jak ma tento konkretni sladene barevne prvky karoserie s barvou litych kol a to se treba me osobne na tomto konkretnim Yetim libi nejvice, ze to neni ve stylu kola cerne, zbytek stribny apod., bez ohledu na tu skutecnost, ze je snizeny. Jak jsem psal jiz vyse, tato uprava by byla pekna i bez toho, aniz by muselo mit vozidlo snizeny podvozek.

Editováno: , autor: Cidling
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...