Přejít na obsah

Spotřeba a zkušenosti z provozu


Luďa

Doporučené příspěvky

a nechtěj vědět, kolik jsem si půjčil na oktávku :help: snad to příští rok splatím :feve:

Pokud máš trošku jistou práci, tak snad to splácení nebudu tak hrozné. Vlastně jinak by jsi do té půjčky nešel, že.

Kde se dá hledám informace o Yetim s motorem 1.4TSI. Už jsem mockrát slyšel, že třeba spotřeba bude podobná jako u octy, kéž by to tak bylo! Než se však já svezu ve svém novém autě, to ještě bude někde povodeň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předváděček bych se nebál, záruka je stejná jak na nové a do 5 let ho stejně prodáš,né??? Co se starým autem. Otec má o 200ti. levnější OII RS předváděčku, měla najeto 31ti.:o a věřím že ji každej naložil. Už má najeto 125ti. a bez věčích problému:D .

Yetíka předváděčku jsem sice ještě nekupoval :D , ale jestli Tě to uklidní, tak jsem v Prostějově koupil předváděčku Roomstera HTP, nalítáno 9 300 km. Naprostá spokojenost. Jen teď, po krizi a snížení cen, stojí stejně jako tenkrát po slevě. Člověk si říká, kdyby rok a půl počkal ... No jo, to jsou ale ta kdyby. ;) Většina mých přátel dává přednost ojetinám, předhazují mi rozdíl v cenách, poklesu ceny, když vyjedu ze salonu atd. Fakt je ten, že mám 2 roky záruku, nemusím na to prakticky šáhnout, nic měnit (kromě provozních náplní) a když jdu na pravidelnou prohlídku, tak jsem v příjemném prostředí. Jen mě naštvaly svíčky, už mi dvě odešly a čekám ještě, kdy tak učiní i ta na prvním válci. Do roku 2006 tam totiž dodávali nějaké problémové, pak vyměnili výrobce.

Znám i pár lidí, kteří nekupují auta jinak, než na internetu vyhledávají předváděcí vozy. Tvrdí, že už ani vůz jiným způsobem nekoupí.

Jestli ho chceš, tak jdi do toho. Jsi zákazník, tudíž neotravuješ! Pokud bych měl vyhlídnuto auto, tak si o něm zjistím všechny informace. Není to koupě rohlíku, ale aspoň pro mne, je to pořádná investice, takže chci vědět co kupuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předváděček bych se nebál, záruka je stejná jak na nové a do 5 let ho stejně prodáš,né??? Co se starým autem. Otec má o 200ti. levnější OII RS předváděčku, měla najeto 31ti.:o a věřím že ji každej naložil. Už má najeto 125ti. a bez věčích problému:D .

Mě nabízí záruku, že po třech měsících nebude mít více jak 3000km. Sleva 73 000Kč ( cca 15% )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě nabízí záruku, že po třech měsících nebude mít více jak 3000km. Sleva 73 000Kč ( cca 15% )

Tak do toho bych taky šel. Já měl slevu 100 000,-Kč. Jo a neptej se, jak splácím já. :smich: Potřeboval bych vyhrát na sportku, ale zjistil jsem, že blbej být nestačí...člověk musí být vůl! :smich:

Včera mě teda dostali kamarádi - zastánci "objem ničím nenahradíš". 3 na jednoho. kol4 Tak bych si dal panáka a skopal se jako motyka, ale nemůžu, zítra řídím. :help: Fakt, když srovnám 1,6 75 kW a 1,2 TSI 77kW, je to rozdíl technologií. 1,6 v Octavii byla líná na rozjezdy, když mě někdo zbrzdil na dálnici, taky to chvíli trvalo, než se rozhýbala... :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak do toho bych taky šel. Já měl slevu 100 000,-Kč. Jo a neptej se, jak splácím já. :smich: Potřeboval bych vyhrát na sportku, ale zjistil jsem, že blbej být nestačí...člověk musí být vůl! :smich:

Včera mě teda dostali kamarádi - zastánci "objem ničím nenahradíš". 3 na jednoho. kol4 Tak bych si dal panáka a skopal se jako motyka, ale nemůžu, zítra řídím. :help: Fakt, když srovnám 1,6 75 kW a 1,2 TSI 77kW, je to rozdíl technologií. 1,6 v Octavii byla líná na rozjezdy, když mě někdo zbrzdil na dálnici, taky to chvíli trvalo, než se rozhýbala... :wacko:

Ta sleva byla na jaké auto a kdy? Já zatím lepší nabídku na Yeti 1.4 Ambition jak těch -15% nikde nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dostal jsem slevu 38 000 (cca 8% sleva) a zato jsem pořídil příplatkovou výbavu a zdarma zamykání zpátečky, takže jsem za oktávku stejně vypláz katalogovou cenu, mám ji v klasiku.

Po měsíci jsem se dozvěděl, že naše firma má 10% slevu na oktávky u jednoho pražského dealera, ale už bylo pozdě :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta sleva byla na jaké auto a kdy? Já zatím lepší nabídku na Yeti 1.4 Ambition jak těch -15% nikde nenašel.

Na toho Roomstřika, jak jsem psal. Taková sleva už asi nebude nikde. Byla to haluz. Těch 15% je super. Ber to. Co se týká domečku a dcery, tak to chápu. Když se zmíním o Yetíkovi před přítelkyní, tak se zhádáme. Už se pomalu ani nemůžu otočit za Yetim na ulici, stejně jako za ženskou v minisukni. Proto je asi chvíli bývalá a chvíli zase už ne. :_icon_smich2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sa skus obzerať po slečnách a porovnaj.

Potom prosím hlás výsledky pozorovania :D

Asi starnu, ale dnes jsem vzal na procházku svého psa a cestou přibral o dvacel let mladší kamarádku.... Yeti 1.4 Ambiente mě tak nějak ale láká více, snad proto, že ho budu mít až v březnu 2011! kol5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na toho Roomstřika, jak jsem psal. Taková sleva už asi nebude nikde. Byla to haluz. Těch 15% je super. Ber to. Co se týká domečku a dcery, tak to chápu. Když se zmíním o Yetíkovi před přítelkyní, tak se zhádáme. Už se pomalu ani nemůžu otočit za Yetim na ulici, stejně jako za ženskou v minisukni. Proto je asi chvíli bývalá a chvíli zase už ne. :_icon_smich2:

Nic si z troho nedělej. Já doma řeknu Yeti a manželka odchází do kuchyně, dcera do svého pokojíku a pes stáhne ocas mezi nohy a zaleze do boudy. Není to tak dávno, co mi manželka řekla: proboha, už si ho kup, ať je od tebe klid. Takže rada pro ty, kteří nevědí jak přesvědčit rodinu o tom, že právě Yeti je to, co v rodině chybí - mluvit o Yetim v jednom kuse a hlavně dávat otázky typu je lepší táto barva a nebo ta, a hagusy černé a nebo stříbrné, potahy takové a nebo makové...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic si z troho nedělej. Já doma řeknu Yeti a manželka odchází do kuchyně, dcera do svého pokojíku a pes stáhne ocas mezi nohy a zaleze do boudy. Není to tak dávno, co mi manželka řekla: proboha, už si ho kup, ať je od tebe klid. Takže rada pro ty, kteří nevědí jak přesvědčit rodinu o tom, že právě Yeti je to, co v rodině chybí - mluvit o Yetim v jednom kuse a hlavně dávat otázky typu je lepší táto barva a nebo ta, a hagusy černé a nebo stříbrné, potahy takové a nebo makové...

Tak to už mám vyzkoušené. Má přítelkyně je jako kamarádovo auto: chytne na duc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, kdo by si nepřál služební auto, které má jen pro sebe. Já když naposledy řekl majiteli podniku, že bych si už zasloužil „své“ služební auto, tak za krátký čas, na kulatiny jsem dostal koloběžku. Jasně, byl to fór, ale už nějaký rok na ní jezdím po podniku. Skvěle urychluje přesun po chodbách podniku a ta spotřeba :palec2: Jen mimo podnik s ní moc nemohu, většinou pak nestihnu vrátit se do konce pracovní doby.

Editováno: , autor: Artigas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Artigas: Hmm, tak inak na teba.. Kolobežka slúži? :D

Koloběžka slúži. Jsem v práci, takže před chvilkou jsem na ní projel chodby, aby to vypadalo, že mé oko na vše dohlíží. Jak čas běží koloběžka dostala sportovní paket ( co šlo oddělat už tam není ) zadní kolo má nyní dvojnásobnou šířku, zato přední je o něco užší.

Hmm, myslím, že keby ťa manželka videla s tou kamarátkou asi by povedala "tak to radšej Yeti" :D

Ta kamarádka - byla to haluz, že jsem jí potkal a pak, chlapci, je mi padesát pryč, už toho více nakecám, jak udělám, takže Yeti 1.4TSI někdy v lednu to jistí!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad máš pravdu.

Není to zase tak dávno co mě opustila mladá, hezká, málo jetá octavia elegance 1.6/75. Ani se nerozloučila. Když mi jí policie po týdnu našla, měl jsem slzy v očích. Zůstal mi jen podvozek a karoserie.

Zlodějina mě vždy vytočí. Nevím, jak to, že ani ve středověku sekání ruky za krádež nemělo takový účinek. Sám mám zkušenost ze soudní síně, kdy jsem se cítil jako největší padouch a pachatel měl otevřeně na své straně soudce (asi jsem mu byl nesympatický). Takže to plně chápu. :angry: Toho se taky děsím. Člověk škudlí a pak ho někdo prakticky bez námahy o vše připraví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zlodějina mě vždy vytočí. Nevím, jak to, že ani ve středověku sekání ruky za krádež nemělo takový účinek. Sám mám zkušenost ze soudní síně, kdy jsem se cítil jako největší padouch a pachatel měl otevřeně na své straně soudce (asi jsem mu byl nesympatický). Takže to plně chápu. :angry: Toho se taky děsím. Člověk škudlí a pak ho někdo prakticky bez námahy o vše připraví.

Už je to pět let, ale stále bych asi bych schopen toho zloděje vzít pořádnou trubkou po zádech. Jen vědět, kdo to byl. To auto nebylo pojištěný!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se vrátil od jednoho prodejce a hádejte, co tam měli. Zbrusu nový Yeti 1.4 TSI Ambiente červená uni. Hned jsem si domluvil předváděcí jizdu a pokud vše klapne, v pátek odpoledne jí přebírám na celý víkend. Těším se na ní jako malý kluk. Nehodlám jí honit, ani nemohu, dnes měla na tachometru 560km, ale spíše zkusím kolik si papne ve městě, při 90,130,150km/hod, kolik si vezme na nějaké trase, kterou znám hodně dobře, třeba z práce domů a vezmu tu trasu i dvakrát - jednou styl důchodce, podruhé styl magor. Pokud mi to auto někdo ( nějaký dobrý známý pana vedoucího ) nevyfoukne, v pondělí na noční, jak bude klid, sem napíši aspoň dva řádky svých postřehů, tedy pokud bude o čem psát. Jen mě trošku mrzí, že to auto bude mít najeto tak málo. Na pozdější dobu to ale odkládat nechci, dnes se už Yeti objednává na konec prosince, chci stihnout leden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...