Přejít na obsah

Chiptuning


Luďa

Doporučené příspěvky

  • o 4 měsíce později...

na www.profituning.sk, za 400€ a chip je zmerany na brzde s vykonom 147,8kW a 283 Nm. Turbo ma pri plnom vykone taky krasne hvizdavy zvuk. Celkovo sa zrychlenie z 0 - 100 km/h skratilo o cca 1-1,5s. Tento udaj sa potvrdil aj pri akceleracii na 3 a 4 prevodovy stupen pri zrychleni z 60-100 a 80-120 km/h.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na www.profituning.sk, za 400€ a chip je zmerany na brzde s vykonom 147,8kW a 283 Nm. Turbo ma pri plnom vykone taky krasne hvizdavy zvuk. Celkovo sa zrychlenie z 0 - 100 km/h skratilo o cca 1-1,5s. Tento udaj sa potvrdil aj pri akceleracii na 3 a 4 prevodovy stupen pri zrychleni z 60-100 a 80-120 km/h.

Asi máš nějaké spešl stránky, na uvedeném odkaze Yetiho ani Škodovky nenajdeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Asi máš nějaké spešl stránky, na uvedeném odkaze Yetiho ani Škodovky nenajdeš.

mas pravdu, Skoda zmizla z ich stranok, ale prepokladam, ze je to len chyba na stranke, nakolko v cenniku stale je. Uz som im poslal email, nech sa na to pozru. Robili mi vsetky auta doteraz co som mal a vsetko boli Skody :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Já si nechal v květnu chipnout Yetiho 1,8 Tsi u Cimba.

Pocitově jsem čekal větší nárust výkonu. Poměrné zklamání je v nízkých otáčkách 1500 - 2000, kde to šlo oproti sérii asi dolů a ve vysokých otáčkách nad 5800 už to nemá cenu trápit - taky oproti sérii propad výkonu.

Zátahový otáčky jsou v rozpětí 3700 - 5800, kde to má i celkem pěknej zvuk pracujícího turba.

Auto na brzdě neměřeno, jsou to ale moje pocity.

Data z VAGU mám stažený na flešce a když jsem si vynesl graf výkonu a krouťáku tak to asi tak odpovídá mým pocitům z chování motoru.

Cena nějakých 17 papírů a dvě návštěvy.

Ještě dodatek : Benzín VERVA 100 působí na motor velmi uklidňujícím dojmem, krásně tichý a uhlazený chod již od nastartování. Subjektivní dojem je že si i míň vezme - 0,3 l ( neměřeno, pouze podle průměrné spotřeby jízdy na opakující se trase ). Hlavně je to pro auto papání bez jezedáckých příloh.

Editováno: , autor: JosefP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...