Přejít na obsah

Devil eyes


amogh

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

je to par tydnu, co jsem je chtel koupit. Sam prodejce mi je rozmluvil, ze se mlzi, svit zadnej zazrak. Sel jsem tam s tim, ze bud tyhle nebo cockovy. Po pokecu jsem vzal cockovyt originaly, ktery maji dlouhou testovaci historii, zadny cinani ze sklepa.

No a ted si je nemuzu vynachvalit. Na silnici sviti perfektne, potom presna hranice a nohoru nic. I ta intenzita oproti halogenum je neporovnatelna.

Jediny, co me stve je, ze se taky mlzej. Dle ceny 5500,- za obe asi nejaka druha jakost. Ale co, dneska jsem je pretesnil a snad to bude OK. I prez to mlzeni, vzhledem k cene, bych nemenil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to par tydnu, co jsem je chtel koupit. Sam prodejce mi je rozmluvil, ze se mlzi, svit zadnej zazrak. Sel jsem tam s tim, ze bud tyhle nebo cockovy. Po pokecu jsem vzal cockovyt originaly, ktery maji dlouhou testovaci historii, zadny cinani ze sklepa.

No a ted si je nemuzu vynachvalit. Na silnici sviti perfektne, potom presna hranice a nohoru nic. I ta intenzita oproti halogenum je neporovnatelna.

Jediny, co me stve je, ze se taky mlzej. Dle ceny 5500,- za obe asi nejaka druha jakost. Ale co, dneska jsem je pretesnil a snad to bude OK. I prez to mlzeni, vzhledem k cene, bych nemenil.

Z praxe skladnika u originálních světel, Škodovka nikdy neuznala reklamaci ,zdůvodu mlžení.

Prováděli zkoušku tlakovou párou a vždy přišla odpověď zamítavá,že světlo bylo špatně utěsněno krytem od žárovek.

Vyplatíse těsnění na krytu potřít silikonovým olejem,krásně to přilne,až bude hezký počasí tak je nech důkladně vyschnout.

Editováno: , autor: Škrabi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Pochopil jsem správně, že mazání příspěvků je vlastně ohleduplné řešení a může to být horší? Promiň, ale vypadá to, že se asi neshodneme. Ty jsi evidentně zastánce toho, že my, nevyzrálí členové potřebujeme neustálý dohled, protože sami nejsme schopní posoudit, o čem bychom se rádi bavili. Sám přispíváš do diskuze a přitom už dopředu víš, že ji později vymažeš - to je pro mě prostě totálně nepochopitelné.

Takže ještě plním slib, který jsem tu před několika měsíci dal o dodatečných informacích. Devil Eyes o kterých tu byla převážně řeč mám na autě téměř rok. Co se týče mlžení světel, není rozdíl mezi origo halogeny a těmito světly. Co se týče svítivosti - dle mého je o poznání lepší, než u origo halogenů, rozhodně však není horší. Co se týče lícování s karosérií - stačí drobně doštelovat držáky na kterých jsou světla usazená a lícují perfektně (viz moje galerka). Co se týče mechanických závad - po roce provozu žádný problém. Co se týče originální elektroniky ve světlech (diod a všeho okolo) - stojí za ho... Jedna cesta je se s tím smířit a brát diody jako designový prvek (světla na autě vypadají opravdu pěkně), a druhá je kompletně vyměnit veškerou elektroniku.

Koho by zajímalo, jak to svítí - v nejbližší době dám do svojí galérky fotky. Koho by zajímaly ještě jiné informace - možno po PM.

První fotky jsou v galerce.

Editováno: , autor: Merlin 67
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

tu vo.e !!! Já jsem si ty světla před týdnem objednal

http://www.tuningstyle.cz/predni-svetla-devil-eyes-skoda-octavia-ii-04-09-chrom.html

Výrobce je SONAR, nejsou to xenony, ale mají čočku

Nenapadlo mě, že ty LED nemaji homologaci jako potkávačky, ale jen jako parkovačky :-( Chtěl jsem řešit právě denní svícení.

Tak teď nevím, jestli to mám zrušit a ocitnout se na černé listině prodejce - mám to naštěstí na dobírku, nebo do toho jít. Tak teď všichni RAĎTE !!!!!!

Editováno: , autor: zednar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám ve zvyku to dělat, je to neseriózní, ale už rozjednanou objednávku Devil Eyes jsem po pročtení tohoto fóra zrušil. 6000 je 6000 a prodejce mi navíc opravdu potvrdil, že LED pruh není homologován pro denní svícení. Ještě že jsem tady na to narazil, sice 5 minut po 12, ale narazil.

Pokud sháníte opravdu kvalitní LED denní svícení na O II, tak prohlédněte následující linky. Světla prodává MILOTEC, značka je to ale osvědčená, žádná Čína, sice drahé jako p.ase, ale vypadá to velmi důvěryhodně. Kdo neví co s penězi, tak má možnost :

http://www.milotec.net

http://www.milotec.net/led-denni-svetla-svetla-s-krycim-rameckem-abs-cerny-octavia-ii-.htm

http://www.milotec.net/led-denni-tmava-svetla-s-krycim-rameckem-abs-cerny-octavia-ii.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On to není žádnej ranec ale nesnáším nehorázně předražený věci takže si to můžou nacpat do špic :lol::'> Kouknem po něčem jiným.

Myslíš ranec za ty DevilEyes, nebo ten MILOTEC? Já asi do toho milotecu půjdu, na těch fotkách to vpadá fakt dobře, nikde se nic nelepí jako u těch všech UNI LEDek, uvidím. Kdybys přišel na něco lepšího a levnějšího, tak písni :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přece jenom jsem šel do toho MILOTECU. Světla už mám doma. Vypadají super a kvalita je zjevná na první pohled (a pohmat) - vysoce svítivé velké diody, kov a sklo, prostě úplně jiná třída než všelijaké ty náhražky. Ale ta cena .......... sakumprásk světla, lak a montáž počítám tak osmičku

Teď mám krycí rámečky v lakovně a 11.4. jdu na montáž. Dám pak vědět. Už se nemůžu dočkat, doufám že tu montáž nesprasí. Je tam možnost používat je jen jako denní svícení namísto tlumených světel, nebo zároveň jako denní + obrysová (to by se mělo žádat o přestavbu a zapsat to do velkého TP za současného trvalého vyřazení obrysovek z provozu. Tak ještě nevím, do čeho půjdu. Co vy na to?

Editováno: , autor: zednar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Hmm to vypadá dobře :palec2: Ale je u toho napsaný eagle eyes. To je nějaká novinka, ale podle nápisu na obrázku to je čína, takže s homologací to bude asi problém. Každopádně pokud by se to dostalo k nám i s homologací, tak bych o tom docela vážně přemýšlel :)

ještě jsem našel toto http://www.lightsvv.com/product-LED-Headlamps/51981/Skoda-Octavia-headlight-assembly-Angel-eyes.html

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

vyřešeno, přes net objednané motorky jiné a světla jsou na voze, zatím to vypadá super lol

hlavní je, že má na skle vyraženou homologaci

oproti této fotce je malá změna, bíle logo změneno na carbon a dokupuji carbon mračítka od milotec

gallery_68227_966_663053.jpg

Editováno: , autor: mitič
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam takovy pocit, ze to (FL reseni) je nejaka cinska kopie Milotec, alespon me pred nejakym casem od nich dorazila nabidka na opticky zcela shodne reseni....

A vzhledem k tomu, ze firma z odkazu prodava vetsinou z cinske provenience, ani bych se nedivil. Pokud to tedy neni primo original Milotec ;)

Editováno: , autor: omicron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...