Přejít na obsah

Devil eyes


amogh

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Doufám ,že nejdu s křížkem po funusu,

ale dnes jsem našel na stránkách F2tuning světla ANGEL EYES jak jsou napředchozí stránce ,

v provedení chrom i black od DEPA s evropskou homologací.Vadí mi ten výrobce ,ale asi donich pujdu.

post-52752-0-20839600-1321803873.jpg

post-52752-0-59135200-1321803880.jpg

Editováno: , autor: Škrabi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorát nevím jestli mám dát chrom nebo black. Na sříbrnou octu s černou střechou.

Poraďte.

Líbí se mi to taky, Šel bych do nich, jen jsem se nikde nedočetl, jestli kroužky nahrazují denní svícení nebo jestli ho nahrazují LEDky nebo je to obojí jen na efekt. A jakou variantu vybrat? U mě by to bylo jednoduchý, mám černýho Scouta, takže jasně černá a u tebe by Šly dobře asi obě varianty, ale možná bych nepatrně preferoval černou. NejlepŠí by to bylo vidět naživo a rozhodnout se pak.

Samozřejmě pokud do nich půjdeŠ, poreferuj potom a zkus přidat i pár fotek a zkuŠeností.

Díky.

Editováno: , autor: mlog
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Angel asi spíš černý, i na těch bavorácích vypadají líp černý a to v jakýkoliv barvě auta, v černý vyniknou asi víc ty kroužky.

Docela mně zajímá jak to bude vypadat až je někdo nasadíte.

Já tedy zůstanu OLD SCHOOL u Devilů, přijdou mi fakt povedený k OII předface, samozřejmě pro ty co mají rádi agresivnější vzhled.... :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

A jak to svítí? Jak jsi s nimi spokojen?

Kroužky svítí společně s dolní řadou LED, jako parkovačky. Ta dolní řada LED je nevýrazná, ale ty kroužky svítí hodně jasně, přes den to někdy přepnu jen na tohle.

Lampy svítí srovnatelně s originál světly, samozřejmě závisí na žárovkách. Proti originálu je menší možnost seřízení (pouze výškové, stranové jsem nenašel, ale naštěstí není potřeba)

Okamžitě šly ven oranžové žárovky na blinkry a dal jsem tam ty chromové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Možná by vypadalo dobře, kdyby se spodní LED proužek předělal na blinkr, ale asi by to chtělo silnější a oranžové diody...no a blinkr asi na parkovačky předělat. Co si o tom myslíte?

...ale musím říct, žes mi nasadil brouka do hlavy. Je tam sice spousta úskalí (tím spíš, že bych v tom případě chtěl použít kroužky jako denní svícení) - výměna diod, vyrovnávání hodnot (aby auto nehlásilo chyby) atd., ale výsledek by stál za to. Asi je koupím a pak uvidím, nakolik je to reálné....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...