Přejít na obsah

Neoriginální 2 DIN autorádio s GPS


Doporučené příspěvky

Tak služební Yetík je objednán :) (tím chci poděkovat všem, kteří mi poradili ve vlákně "Yeti nebo Roomster", abych zvolil raději Yetiho - teď už vím, že to byla určitě správná volba). Ale to čekání asi bude dlouhý-prý 6 až 8 týdnů :(

Já si zatím čekání krátím tipováním neoriginálního 2DIN rádia s GPS, protože mám od firmy dovoleno objednat si rádio do Yetiho až dodatečně, podle toho, co mi padne do oka. Rád bych něco spolehlivýho, aby navigace a menu mělo rychlou odezvu a případně s odnímatelným předním panelem (což origoš tuším nemá). Vím, že je na trhu řada čínských méně kvalitních paskvilů apod. a proto bych se rád zeptal, zda už někdo s nějakým kvalitním rádiem nemá zkušenosti nebo například váš kámoš, příbuzný, kolega z práce apod. ????

Já osobně jsem zatím uvažoval např. o tomto a nebo o tomto či značkovém Pioneer-u .

Cena max do. 20 tis. Poradíte ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To prvé vyzera krasne:) Hlavne plus je ze presne zapadne dizajnovo do auta, i ked to bude asi daky cinsky sunt... Do toho druheho by som urcite nesiel... vyzera to ze to bude len WinCE PDAcko vo velkej krabici s DVD mechanikou... to znamena ziadna ergonomia ovladania... neviem si predstavit ako ovladam radio stylusom pocas jazdy:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém je v tom, že Bolero má sice měnič, ale pokud vim nevezme DVD. No a tv tuner, vestavěná navigace bez nutnosti kabeláže, jakás takás handsfree.

Hodně přemýšlím taky nad OEM kopií. Nemá někdo zkušenosti? Cenově jedou teď hodně dolů a prezentační video na auknetu vypadá hodně dobře (pokud to teda nějak nezrychlili).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem všude viděl napsaný "měnič na 6CD". No bylo by to plus, ale i tak mně to neorigo láka.

Vravel mi to tak kamarat ktory bolero ma vo svojej oktavke... no zistim az budem mat yetiho doma:) ... Taktiez by som siel do bolera, lebo prehravanie DVD ci TV tuner je premna zbytocne... pocas jazdy sa to sledovat neda a pre ostatnych spolucestujucich to tiez nevidim ako idealne riesenie, zo zadu je to male, pre spolujazdca je to dost z uhla... hodi sa to podla mna tak akurat taxikarom, ktory travia hodiny cakanim niekde na parkovisku v aute. Otazna je ta navigacia... hold ale origo je neskutocne draha...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj - já mám objednané toto autorádio.

http://astoncb.cz/p666-autoradio-dvd-gps-dvb-t-skoda-octavia-ii-yeti-model-8500gb.html

taky čekám na YETÍKA

Taky zajímavý :) Všechny tyhle neorigo Škoda,VW,SEAT rádia jsou si podobný jak vejce vejci. To tvoje má koukám USB (nebo iPod konektor rovnou vepředu přímo na rádiu, což je fajn) Kdyby už aspoň někdo dokázal říct, který je tak odezvou nejsvižnější a nejkvalitnější ? :rolleyes: Pořád mě láka i ten Pioneer - sice umí jen hudbu, navigaci a má Parot, ale zato odnímatelnej panel, je to značka a víc snad ani od rádia nevyžaduju :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak rádio už je "doma" ;) akorát, že bude v šuplíku dlouho čekat na Yetíka, neboť kvůli nedostatku motorů 1.2 TSI to vypadá s dodáním auta až na srpen :aggressive: No co se dá dělat. Nakonec jsem využil výprodejové slevy (44%) na modelové řady 2009 a vzal tento značkový Pioneer určený přímo pro vozy Škoda, Seat, VW, protože se dostal s cenou pod 20 tis. No mít na rádio vyšší limit, tak bych šel jednoznačně do tohoto novýho Kenwooda :) To je fakt "fešák" a taky přímo pro Škodovky, Seaty a VW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 roky později...

Přeji hezký den,rád bych hned na úvod vyvrátil několik mýtů ohledně čínských výrobků.To že je na autorádiu napsáno vyrobeno v EU znamená v praxi toto - veškerý elektro materiál dovezený z Číny, je následně smontován v Turecku,Polsku nebo v Maďarsku,mimochodem celá firma Telefungen která je hlavním dodavatelem autorádií pro koncern VW má velký montážní závod právě v Turecku.Doporučuji vybrat si některé multimediální rádio třeba zde, http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_odkw=dvd+p%C5%99ehr%C3%A1va%C4%8D+do+auta&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.X&_nkw=cars+dvd+player+2+din&_sacat=0

Právě Číňané dodají veškerou možnou kabeláž s redukcemi, jak vidíte udávájí i rozměry včetně adaptétů pro ovládání z volantu, pochopte že probíhá válka mezi jejich a naší ekonomikou,bohužel právě tyto maličkosti rozhodují denně o tom, že oni vyhrávájí,jejich servis je nesrovnatelný a jak už jsem napsal výše,kvalita je stejná a začínám

se obávat, že výrobky z Číny jsou v mnoha směrech i kvalitnější.Můžete si z mého článku samozřejmě odnést jakékoliv pocity,jedno je však jisté, nepíšu zde žádné bludy - pouze fakta.

Přeji hezký zbytek dne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím ,vím že to sem asi nepatří,ale chci se zeptat mám taky neorigo 2din rádio z navigací bez jména a v nabídce mám supermenu a možno zobrazení loga ,ale při jedné nebo druhé možnosti chce po mě nějaké heslo nevíte někdo jaká by mohla být kombinace čísel u toho prvního to chce 5čísel a u loga 4čísla v manuálech ani jinde nemohu nic najít.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...