Přejít na obsah

Denní svícení


Miloslav Janda

Doporučené příspěvky

Ahoj,

nedávno jsem koupil S1 a je tam dodělávané automatické rozsvěcování. Chová se to takto:

1, dám klíček do zapalování, dám do polohy před startováním a svítí parkovačky

2, nastaruju a rozsvítí se potkávací světla (xenony)

3, po té se na maxidotu ukáže chybová hláška porucha světel

4, všechny žárovky mám ok, nikde žádné LED, vše klasika

5, navíc nefunguje ovládání regulace podsvícení palubovky

to vše v poloze přepínače na 0.

Asi to bude nějaký šílený bastl. Věřím že existuje několik verzí jak toto dodělat, nepřipomíná to někomu nějakou verzi? Jde mi o to, že to chci buď spravit tak, aby to fungovalo normálně - tzn. s funkcí regulace podsvícení palubovky a bez chybové hlášky světel - ale tak aby tato funkce hlídání žárovek zůstala zachována; nebo to oddělat komplet. Se zapínáním svět ručábo nemám problém.

Díky všem za postřehy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nu, právě že mě se při automatickým rozsvícení světel rozsvítí i palubovka. Proto mi to nejde do hlavy, proto si myslím, že je někde něco špatně. Protože palubka by se měla rozsvítit, až sám otočným ovladačem na světla rozsvítím sám.

Dám to na diagnostiku, kdo ví co je kde v háji ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 roky později...

Hledat umim a právě proto sem se ptal. Nemysli ze jsem z těch co pisou nez hledají ale uživatel Vasa neexistuje. Rozlišovat velká a mala písmena je důležité kdyz ma forum takové množství členů. Takže můžeš mi napsat aspoň správný nick?

forum.skodahome.cz/members/?sort_key=members_display_name&sort_order=asc&max_results=20&quickjump=V&name_box=begins&name=V&st=380

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ty moralisto, nenapadlo me, ze nezkusis moznost Váša, od nazvu (jmena) vaclav. Jelikoz vse pisu z tabletu, nechce se mi pridrzet klavesu, takze jsem predpokladal nejake to tvurci mysleni. Snad uz to najdes.

No kdyby tu nebyl vasa, vasacze, vaasa a podobně tak bych se neptal. Mimochodem ani Váša neni správně a je jenom shoda okolností te takovy nick neni registrovaný. Správně je Vaša, mudrlante. Priste nerad radsi vubec kdyz se ti nechce psat usetris nam obema dost casu. Pusu hreba :-)

Zralok diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrebo, co jsi zač?  :kol-34:

 

když dáš do vyhledávače na foru Váša (záměrně píšu s dlouhým a) tak to najde stejného uživatele. Neřeš hovadiny, našel jsi ho? našel.

Každopádně, až budeš chtít příště poradit  :kol-46:  a trap se sám. Na to, že jsi zde nováček si vyskakuješ.

 

A pusu si posílej své staré  :kol-31:

 

 

Libore popere, nebo to druhý? :D

Editováno: , autor: brc.majkl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neres... podle userlistu tenhle nick neexistuje, kvůli tomu to cely vzniklo. Ze to něco našlo neni podstatné protože kdyz to nenajde přesně to co jsi uvedl, může to byt v podstatě kdokoliv. A nehdolam obesilat lidi, kterych se to netyka. Stejne tak uz touhle debatou nehodlam zasirat tenhle thread. Ted uz vim ze je to Vaša, vyresim to. Díky za pomoc a pusu stare pošlu, ty si pro tu svoji zase nech ten prostředník a nakonec budou všichni spokojeni :-D

Editováno: , autor: hreba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...