Přejít na obsah

Problem: sem tam preblikne interierove osvetlenie pocas jazdy


miso0401

Doporučené příspěvky

Nazdar chlapi , mam taky mensi problem , pocas jazdy mi preblikne svetlo interieru , neviem cim to moze byt a taktiet mi svetlo interieru nereaguje na jedny dvere (zadne spolujazdcove) ,ale pritom to v dverech co osvetluje priestor pod autom tak to funguje. Dik za kazdu radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

praveze nepreblikne mi ikona otovorenych dveri, ale je pravda ze zadne dvere mi blbnu, raz ide otvarat okno a zamykat z miesta sofera a raz nejde, ale napr. Ked mi preblekne a vypnem, dam do polohy aby vobec nesvietilo tak nesvieti ani nepreblikuje. Vyzera ta ako keby dvere, ale nesvieti mi ta kontrolka tak neviem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Taky se mi rozsvici svetlo v interieru za jizdy, měmil jsem mikrospinac ve dverich a to funguje normálně i svetlo ve dverich už svítí, ale za jízdy se mi (ted už velmi casto) rozsvítí interierove svetlo (jen svetlo, ve dverich svetelka ne) a navíc neco jakoby v palubce zadrncí, jako kdyz drnknete do struny, a vzdy ten zvuk udela kdyz svetlo zhasina. Co stim???? Už jsem z toho na nervy!!!!!!!!!!!

Dela mi to u fabie I.

Editováno: , autor: Ustecak21
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...