Přejít na obsah

1.6 MPi (75 kW)


petrenka

Doporučené příspěvky

Nebyla to naka chudera, se kterou treba ve firme jezdi kazdou chvili nekdo jinej? Nebo jak uz padlo, novy auto? Pac takova lemra to opravdu neni, mozna vazne horsi kus, tezko rict. Nebo nejak jinak postizena - neco spinavyho, atd. (i kdyz ja mam nepriskrcenou, ba naopak, starsi 74kW a lehci O1)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych se nad j0skovym komentářem néjak nepozastavoval, je to hold typicka charakteristika cloveka co jezdi s dizlem.... za jedna..... 1500 ot. ..... sup tam dvojku.... hen heeen..... 2000 ot. sup tam za tri..... hen heeeeen heeeeeeeeeeeennnnn (konec obce, potazmo 50kmh limitu)...... 3000 ot.... jezis honemhodim tam za ctyri at nejsem v omezovaci a nevyskoci mi motor z haubny..... hen heeen.... safra ja chcu predjet tu avii predemnou a ono to nechce nejak akcelerovat a to tam mam "idealnich" 2000 ot/min..... heeeenn heeennnn..... jeste ze to bylo z kopce a tu avii jsem tak tak predjel, ale je fakt, ze ten motor vubec netahne a jede jak lemra...... zlatej TDI, MPi stoji za hovno, jeste ze jsem si tak dobre vybral do sveho auta a citim ty turbokopance :smich::smich: Kein flame bitte!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No 6000 je ještě docela málo, mě ten motor ožil až tak kolem těch 10000km a pokud vás v autě bylo víc, respektive bylo plně obsazeno

tak to je jasné, že to bude zdechlina, v plném obsazení to totiž vůbec nejede. :feve:

Já jsem jel sám....

Z těch ostatních lidí jel taky každý sám. jen dva jeli najednou spolu.

Motor neožil v žádných otáčkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krysarr: nazdárek, jasně spokojenost, už mi to možná i trochu zevšednělo, tak bych se potřeboval zas asi projet se sérií :D .. jsem rád, že jsem do toho šel a jak říkáš ty.. šel bych do toho znova :)

drastys: postřehy po opičce jsem do tohoto tématu už psal, zkus se vrátit o několik stránek ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krysarr: nazdárek, jasně spokojenost, už mi to možná i trochu zevšednělo, tak bych se potřeboval zas asi projet se sérií :D .. jsem rád, že jsem do toho šel a jak říkáš ty.. šel bych do toho znova :)

Hehe, tak to mam radost, ze spokojen :) Ja bych taky sem tam tu serii asi potreboval, abych si nerikal, jaky to mam liny :) Mas pravdu, opravdu to zevsedni. Ted premyslim, ze s tim cipem mam vlastne uz asi 60000km a je to tam temer 4 roky, to leti ...

Tak az do toho zase pujdes, pujdeme spolu, treba nam daj mnozstevni slevu :palec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...