Přejít na obsah

Symphony MP3 nepopsané funkce


Doporučené příspěvky

Ahoj,

náhodou jsem zjistil že při přehrávání MP3 pokud stisknu krátce tlačítko na vysunutí CD projede na displeji informace z ID3 tagu. V návodu to není vůbec popsané. Nedá se někde nastavit aby se na displeji zobrazoval ID3 tag stále, nebo alespoň případně odehraný čas skladby?

Dále bych docela využil přeskakování adresářů a ne jen skladeb, jde to nějak?

Díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

mne nato sluzi tlacitko DISPley, tym si prehadzujem cas skladky, cislo skladby a este par veci, potom na tlacitkach od 1 do 10 co sluzia na prepinanie radio stanic mam este dalsie funkcie, napr. to co hovoris ty, UP a DOWN to mi posuva pesnicky po 10 hore abo dole a este sa mi da aj adresare prehadzovat a hladat podla zloziek alebo interpretov, to musis len vyskusat, urcite tam take nieco mas

Editováno: , autor: Luďa
necituj přdchozí příspěvky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Symphony MP3 neumí nic z výše uvedeného. Jen navíc přehrávat soubory ve formátu MP3. Žádné ID3, žádné adresáře, nic. To co se zobrazí po stisku tlačítka "CD" je pouze název souboru uložený na disku. Toto rádio je pouze chabá reakce jak obstarožní a ne příliš kvalitní model udržet "in" ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...