Přejít na obsah

Barva na bubny


tichy

Doporučené příspěvky

No já nevim, stříbrná by byla asi vkusnější než jasná žlutá. Má to už tou obyčejnou někdo delší dobu? Mám kotouče, ale zajímala by mě výdrž barvy.

Na Fiatu sem to nabarvil tak před 3 rokama na bílo a drží to do teďka. Jen se to špiní. Záleží jak poctivě to odmastíš.

Já to odmašťoval tím sprejem na focte a pohoda. Odmašťuje a má i dost tlak, takže to odfoukne a sám se potom odpaří.

post-5139-1273068265,7641_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar. Na fiatu jsem stříkal origo barvama na brzdy ale nic moc,hlavně ta cena. Na Roomstříka jsem koupil něco jako Luďa nahoře a náhodou taky zelenou. Cena 139.- a po nátěru dvou aut zbylo půl plechovky , takže super. Pěkně kreje ,nemusí se nic zakrejvat a zatim drží. Dával jsem hned na nový auto po týdnu provozu takže jen odmaštění a šťetka.

post-48578-1273264839,7475_thumb.jpg

post-48578-1273264916,8024_thumb.jpg

post-48578-1273264984,5106_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si nechal nastříkat brzdy v autor. servisu. Po velkém smlouvání a ukecávání mě to vyšlo na 500,- což si myslím že za tu praci s tím a za barvu jsou náklady skoro nula nic.

Jinak chtěl jsem bílou , ta mě byla zakázana z důvodu špinění , pak zelenou , ta nebyla , tak je červená :D

iTAL.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau všem,

tak jsem konečně natřel ty brzdy, nakonec jsem dal na radu kamaráda a použil jsem alkyton. Malá plechovka mě vyšla na 150,- a zbylo mi v ní ještě tak na 4x natřít, takže pohoda. Tady dávám fotku hned po natření a fotku barvy kdyby nikoho zajímalo jak vypadá. Časem dam vědět jak to drží.

lebedak: ta zelená vypadá dobře, já jsem chtěl jít taky do týhle kombinace ale pak jsem si to nechal rozmluvit. Chtěl bych se zeptat, když si barvil ty třmeny, měl si je sundaný, nebo to šlo i bez sundavání?

S pozdravem Tichy.

post-12283-12734060285738_thumb.jpeg

post-12283-12734060372854_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau všem,

tak jsem konečně natřel ty brzdy, nakonec jsem dal na radu kamaráda a použil jsem alkyton. Malá plechovka mě vyšla na 150,- a zbylo mi v ní ještě tak na 4x natřít, takže pohoda. Tady dávám fotku hned po natření a fotku barvy kdyby nikoho zajímalo jak vypadá. Časem dam vědět jak to drží.

lebedak: ta zelená vypadá dobře, já jsem chtěl jít taky do týhle kombinace ale pak jsem si to nechal rozmluvit. Chtěl bych se zeptat, když si barvil ty třmeny, měl si je sundaný, nebo to šlo i bez sundavání?

S pozdravem Tichy.

Zdar. Nic jsem nesundaval. Využil jsem výměny kol na letní a malej štěteček.Ta barva je hustá jako kyt, takže to šlo v pohodě. Čus lebedak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zeptat, když si barvil ty třmeny, měl si je sundaný, nebo to šlo i bez sundavání?

S pozdravem Tichy.

Mám to tou samou, ale jinej odstín. Drží to pěkně.

Třmeny nemusíš sundávat, ale musíš si s tím pohrát. Pokud je sundáš máš k nim lepší přístup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

zdar hoši... taky uvažuju u nátěru... a napadla mě jedna věc, po nanesení barvy na styčnou plochu mezi disk kola ..a tý brzdy (dejme tomu vzadu u bubnový) nezmění ten nános barvy geometrii kol? prostě aby to kolo nebylo mallilinko šejdrem... ted nevím .. jestli z výroby není ta styčná plocha nenatřená.

Dík ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...