Přejít na obsah

Zvýšení výkonu / Chip O2 1,9 TDI PD 77kW


ivan kmetko

Doporučené příspěvky

takze ak som dobre pochopil odporucas CHIP na 105kw, preco nie powerbox? co by sa dalo este upravit? porad prosim!

DIK

Udelat kvalitni upravu sofweru a zmerit si hodnoty na brzde pred a po. Powerboxu se radeji vyhnout, jedine co dokaze je ze zkresluje hodnoty signalu pro ecu a neni to schopne resit treba zvednuti plniciho tlaku. Pokud je zajem disponuji na severni morave vlastni valcovou zkusebnou kde zmerim vykon pred upravou a po uprave.. Zde na foru je urcite nekolik spokojench zakazniku kteri vyuzily chiptuningu u mne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...

Zdravim, mam Octavii II, 2007,1,9tdi 77kW. Motor ma za sebou 50 000km. Chci se zeptat, co by jste doporucili za chiptuning, tak aby se nesnizila razantne zivotnost motoru a pri seslapnuti nelitaly saze z vyfuku. Rocne najizdim prumerne 15 000km. Pokud jsem dobre cetl, tak orig. spojka zvladne maximalne 320Nm. Diky za napady a pomoc popr. co vymenit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stačí trochu hledat a vše se dozvíš.....

Jj, forum jsem procetl. Spis ted resim, od koho si to nechat udelat, zda DieselPower nebo TDifun. Sel bych asi do 90-100kW a krout.moment do 280Nm. Slo mi o zkusenosti, zda se nekomu po uprave neco vys....

Editováno: , autor: carisma
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Par uprav O2 77kw grafy zde http://www.tdifun.cz/grafy-projekty/.

Bezne ma O2 77kw na brzde i 280NM!!!! 250Nm je jen papirova hodnota a zdravej motor ma bezne daleko vic...

P.S. ted je akce na chiptuning i s brzdou, 20% sleva od cenikove. O2 77KW chiptuning, diag, mereni pred a po na brzde za cenu 6800,-

Editováno: , autor: TDIfun
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Par uprav O2 77kw grafy zde http://www.tdifun.cz/grafy-projekty/.

Bezne ma O2 77kw na brzde i 280NM!!!! 250Nm je jen papirova hodnota a zdravej motor ma bezne daleko vic...

P.S. ted je akce na chiptuning i s brzdou, 20% sleva od cenikove. O2 77KW chiptuning, diag, mereni pred a po na brzde za cenu 6800,-

Ydravím..mám cimbu chip a sem maximálně spokojenej... 113 kw a 32O nm..Parada...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo z nás nemá v úmyslu turbo ani spojku měnit,proto úpravu svěřujeme do rukou profesionálů s dobrým renomé. Jen dvěma bych své auto svěřil, resp. u nás na Moravě jen jednomu. Spojka, případně turbo tě může potkat tak jako tak, i bez chipu. Záleží jenom na tobě, jak se k tomu budeš chovat.

Jinak nechápu proč zakládáš nové téma,když tu toho máš do aleluja.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AutoChip nebrat !! čipoval jsem u nich FRS a výkon co do počtu PS tak i krouták neodpovídal, mrskaj to tam jak Bata cvičky. Praha - Car Performance tam to daj i na brzdu a dostaneš papír co máš za výkon sice to trvá cca 2hod. ale neni to jaku ACH kde si sedneš a než vypiješ kafe máš to hotové a papír s grafe...leda nakreslenej :o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych nezakladal nove vlakno, mam stejny motor a stejny rok vyroby. Mam v planu se dostat na cca 180PS, co vsecno bude potreba koupit a upravit pro tento vykon. Diky za nazory

160 HP dáš i s původním turbem. Pokud chceš více (180HP)napiš SZ na TDIfun-a. Poradí ti další postup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Ahoj kolegové,

potřeboval bych radu od zkušenějších - mám motor 1.9. tdi 77kw. Najeto cca 186 000 km, je to dovoz ze Španělska, udělány rozvody a koplet daná do pořádku+ komplet kontrola motoru (vlákno zde: http://forum.skodahome.cz/topic/119601-marova-bila/page-6) Teď se rozhoduji o možném zvýšení výkonu.V plánu mám úpravu cca za 30 000Kč,  a jde mi o vaše zkušenosti - mám raději octu prodat a koupit si RS, nebo investovat právě do 1.9 a jejího zvýšení? Jak je to s výdrží a potom poruchovostí u obou aut?A co kdybych ji chtěl pak prodat, co bude lepší na prodej?

 

Předem díky za názory:)

 

Mára

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tématu, taky bych radši volil RS, to si měl udělat hned a nemusel jsi strkat peníze do naoko dodělávek ala RS co máš v prvním postu.

Sheffield>> Zdá se ti normální udělat prostý text tučným? Chodím sem hodně s telefonu, nebudu určitě sám a barevný nebo tučný texty postů jsou opravdu inteligentní laskomina. K odbočení, jen to tady autorovi vlákna zaplevelíš něčím co sem vůbec nepatří :rolleyes: Je těžké založit si své téma nebo pokračovat v jiném, která už tu dávno jsou, se stejnou tématikou? S tvým nájezdem není o čem přemýšlet, leda bys najel každý měsíc 1000km v tahu, ale i tak určitě benzín :kol-28:

Editováno: , autor: šulda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...