Přejít na obsah

Alu kola


Hustoles77

Doporučené příspěvky

Já jsem je od známého mohl mít za 500,-/kus. Uvažoval jsem, že je vemu na zimu, ale byl jsem moc lenivý s tím něco dělat, takže jsem zůstal u plechu plus kryty Gaspra. Pravda, nebyly ve 100%-ním stavu.

Nicméně si myslím, že je to tak běžný vzor a ještě k tomu v 15-ce, že cena bude spíš symbolická.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

Zdravim, poradí mi někdo jak nejjednoduší a případně i nejlevnější cestou zapsat do TP 17" Kentaury na O1? Bylo mi řečeno že na origo kola od Škodovky nejsou typový listy, ale nebyli mi schopný říct jak jinak je zapsat, jedine sehnat TL na jiný kola o stejnym rozměru. Díky za jakýkoli rady. :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Nazdar...Plánujem si dať na O1 RS 18" disky ale neviem aký rozmer by bol najvhodnejší aby som nemusel použiť rozširovacie podložky a aby sa tie kolesá pri vytočení volantu nikde neopierali a nedotýkali tlmičov....Poradte rozmer 18" disku + vhodné pneu...diki  :kol-47:

Editováno: , autor: VAN3RKO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 4 týdny později...
  • o 9 měsíců později...

Zdravim pan Lůďa mi Locknul topik tak píšu tady, mel bych dotaz na osobu co zna jaké velikosti kol se vejdou na oct1. Mam zalusk na tyto kola https://auto.bazos.cz/inzerat/75580493/sada-Audi-8X0601025A-5x100-6jx16-et30-pneu-Continental-TS830.php nechco za 10 kupovat zajice v pytli a pak tahat lemy jen potrebuju vedet jestli se kola s et 30 vejdou do lemu. Oct 1 ma tusim et od 38-49. Jde mi jen o to jestli těch cca 8mm budou zasahovat do lemů. Má tady někdo na autě ET30 na 6j?? Diky za odpovedi

 

PS: číst umím kdybych se dozvěděl co potřebuju tak bych nezakládal nový topik ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...

Zdravím všechny-_-, uvažuji o koupi alu   http://www.aluapneu.cz/i2995-yakuza-japan-model-kenzou-89-357/

Vím.. jen 16ky:mellow: ale tady u nas na Křivoklátsku kde jsou převážne okrsky kolem lesu poli sem tam nejaka dirka.. sem tam hodne direk  :D..všichni asi víme:blink: tak myslím že budou pohodlnější jak ty 17ky. Myslím takovej kompromis.. 

 Ty yakuzy se mi hodne  líbí:wub: a myslim že nejsou i tak obvykle navic to je stejne co delaji na nove rs.. 

No pomrkejte a názorujte popr radte  :) diky

 

aluapneu-cz-image (2).jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Ahoj chapi, sehnal jsem si 17-ctky disky MAK pro mojí Octavku 1, bohužel nemohu nikde sehnat typový list, vzadu na vnitřní straně je tento popis: 8Jx17H2, ET PCD, nedokáže mi někdo pomoct, abych kola zapsal do TP?? Díky za všechny rady chlapi. Tomáš

IMG_0567.JPG

IMG_0569.JPG

IMG_0570.JPG

IMG_0571.JPG

IMG_0572.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, nevím, u nás na DI pokud nemáš český typový list potvrzený prodejcem, tak se s tebou vůbec nebaví. Tím pádem není jak zapsat kola koupená z druhé ruky.

Jediné řešení by bylo, mít kopii listu od původního majitele pořízenou hned po koupi.

Pokud to někde jinde funguje jinak, dejte vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj, koupil jsem na octavii I 1.9 tdi 66kw litaky  

Alu kola BROCK RC30 stříbrná 7x17" 5x100 ET43

 

s pneu 225/45 r17. Potřeboval bych je zapsat. Nemám typovej list. Nevi nekdo kde mi ho vystavi popripade jestli by mi ho nekdo pujcil. Jen kvuli zapsani. Nejsou homologované pro octavii ale jdou tam naprosto v pohodě nic nedrhne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 4 měsíce později...

Zdravím, 

trochu to tu oživím. :)

Kdybych chtěl dát na O1 tato alu: DOTZ KENDO DARK 7X17 5X100 ET 38 s pneu: 215/45 R17 91Y. Typový list mám, ale spíše by mě zajímala spotřeba a zdali jsem si vhodně zvolil rozměry pneu, tak aby se auto neničilo.  

Děkuji a za případné rady a tipy budu velice vděčný. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
  • Pawouk odemkl následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...