Přejít na obsah

Výměna MF volantu na předfacelift OII


leosmx

Doporučené příspěvky

Čau pánové,necal jsem se vyhecovat a přídil do oct 2 rv2004 columbus,MF FACE volant,geatway S,podv. ř. jednotku CH a elektrikář ze škoda servisu mě to vyměnil a nakódoval.Bohužel nastaly problémy,tak z toho mám velkou hlavu.Svítí po výměně kontrolka ESP,volantu a senzor tlaku v pneu.Diagnostika píše defekt snímače úhlu řízení-nelze nastavit č.z. 00778.Po zpětné montáži původní podv.j. tento problém nebyl.MF volant ovládá columbus v pohodě,ale neovládá MAXIDOT!Prosím o jakoukoliv radu.Moc děkuji leos.mx@seznam.cz

Editováno: , autor: leosmx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau chlapi,tak jsem dnes vyměnil podvolantový kroužek s indexem C a po základním nastavení úhlu volantu kontrolky zhasly :palec2: .Ale ještě mě ten volant dokonale nechodí :help: .Pravý roler neovládá maxi-dot a pravé spodní tlačítko(ta šipka) nefunguje vůbec.Moc děkuji za dosavadní rady,ale ještě prosím poraďte jak doladit to ovládání na volantu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta pravá část bude fungovat jen s novými face budíky...doporučuji mf face volant s kombinací s tlačítky pro ovládání telefonu + hf jednotku typu premium, protože pak můžete užívat slastí rolování v rámci menu telefonu na Maxi-Dotu a i to není vůbec špatné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Zdravim vas,

vymenil som volant za MF volant FL. Zial funguje mi iba lavy roller na tom volante a nic ine neviem ovladat na columbuse. menil som FW v columbuse... ale najviac sa mi podarilo rozbehat hlasitost a "push-to-talk", ostatne tlacidla su mrtve. vedel by mi niekto poradit ako to rochodit?

dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Se starou podvolantovkou face MF volant fungovat nebude.

S novou bude, ale nepůjde ovládat pal. pc. z volantu.

Z volantu jde ovládat jen menu telefonu.

Kdyžtak mám vhodnou podvolantovku na prodej.

Podle toho co v autě máš bude možná potřeba i jiný kroužek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...