Přejít na obsah

Dodací lhůty


bord83

Doporučené příspěvky

Dneska jsem někde na netu našel informaci, že prý nejsou motory 1.2 TSI a že Yeti objednané v dubnu budou dodávat až v srpnu. Nevíte někdo, co je na tom pravdy?

Dneska se mi ozval prodejce a bohužel tyto informace povtrdil - motory 1,2 TSI jsou totálně vyprodané, takže původní termín dodání konec května (obj. začátkem dubna) je nereálný. Nevím, asi té pozitivní reklamy na 1,2 TSI bylo moc najednou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minuly tyzden som bol v MB vo fabrike a v motorarni som videl, ze denny plan sa plnil tak na 70%. Vraj je to kvoli 1.2TSI a problemom s nabehom vyroby. Neviem co konkretne je problem, ale kvality by som sa nebal. Na 1.2TSI sa kontroluje dva krat tolko kusov ako na starsie motory. Berte to skor ako bezne porodne bolesti novo zavedenej technologie ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim jo s temi motory to je problem , ja jsem si zjistil kdy muj Yeti ma nabeh na vyrobu a je to 32 tyden coz je 9 srpna a obednaval jsem ho 7 dubna !! Takze budu na yetiho cekat 5 mesicu !! omg me z toho klepne. A to je teprve nabeh na vyrobu kdy se to dostane do zakazniceho radeji ani neodhaduji... :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, ve středu ho vyrobili a v pátek 9:30 sjížděl u saloonu z návěsu. Co by s autem 2 týdny dělali? Akorát se zvyšuje riziko poškození, takže i v jejich zájmu je to rychle expedovat. Něco jiného, když je s autem problém a neprojde výstupní kontrolou.

2 týdny by cestovalo snad Geely lol anebo Polo, kamarád si objednal 2ks 11/2009, dodali 1ks 4/2010 a 2ks 5/2010 a když psal na importéra, tak mu v podstatě napsali, že je kokot on, protože chtěl moc výbavy. A podle toho co se mu dostávalo za info od prodejce tak 10 dnů jezdilo po Evropě :smich:

Takže klid a trpělivost kluci, nebo skladovku anebo jiný motor.

Editováno: , autor: kitt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo pokud nejde Yeti na lakovou opravu tak by mel byt vyrobeny do 2 dnu v pohode pokud jde na vetsi opravu laku tak se to opozdi tak o 2-3 dny maximalne.Jine opravy nebo zavady se resi do par hodin..

Expedice by mela byt ze zavodu do 24 hodin .. :) Tak uvidime...

Editováno: , autor: Olin
Nekopírovat předchozí příspěvek - porušení pravidel !
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Nemáte někdo informace, jak vypadají dodací lhůty teď ?

Já jsem měl Yetiho objednaného od dubna a převzal jsem ho před třemi týdny (dodací lhůta 4,5 měsíce). Když jsem se ptal prodejce jak to vypadá se lhůtami teď, tak říkal, že na aktuálně objednané vozy (s motorem 1,2) naskakuje termín výroby leden.

Editováno: , autor: jarek95
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Já jsem objednal 1,2 ambition v půlce listopadu a ještě pořád nevím termín dodání. Při objednání mi říkali, že deset týdnů je reálná doba, když však pročítám tuto diskuzi, tak jsem lehce v rozpacích. No uvidíme a po novém roce bdu volat do autosalónu.

Maty, čekám na Yetiho 1.4 už od 15.10 a mám potvrzený termín výroby druhý týden ledna, ale já si přímo poprosil o leden 2011, jinak bych ho už asi měl. Pokud ale vím, tak o motory 1.2 je daleko větší zájem a nejenom do Yetiho. Tvůj prodejce by ale už dávno měl vědět ve kterém týdnu bude auto vyrobené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maty, čekám na Yetiho 1.4 už od 15.10 a mám potvrzený termín výroby druhý týden ledna, ale já si přímo poprosil o leden 2011, jinak bych ho už asi měl. Pokud ale vím, tak o motory 1.2 je daleko větší zájem a nejenom do Yetiho. Tvůj prodejce by ale už dávno měl vědět ve kterém týdnu bude auto vyrobené.

Uvidíme, jak se to vyvine. Mám slíbeno, že prodejce bude přes své kontakty tlačit, aby auto bylo co nejdříve. Nechci tam teď mezi svátkama volat, ihned po novém roce začnu tlačit na prodejce. Dám pak vědět, jak to dopadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem zavolal prodejci a mělo by to moje autíčko jít do výroby v druhém týdnu 2011. Objednáno bylo v půlce listopadu a původní termín výroby byl čtvrtý týden 2011. Asi tu výrobu opravdu rozjeli :) .

Ale chtěl jsem dneska ještě do konfigurace doobjednat zadní reprobedny a bylo mi řečeno, že už to nejde, že jediné co se dá ještě v tuto chvíli volit je barva. Tak tomu trochu nerozumím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dostal info, že můj Yeti jde do výroby ve čtvrtek 13. 1. :) Už se nemůžu dočkat, až do něho usednu.

Neví někdo tady, jak dlouho trvá výroba a expedice nového auta?

Maty, nemám přesný termín, vím jen, že někdy příští týden. Tak kdo ho bude mít dříve?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...