Přejít na obsah

Dodací lhůty


bord83

Doporučené příspěvky

Naprosto sdílím Tvé pocity! Já to měl ale ještě horší :)

Kupoval jsem předváděcí auto z Boleslavi a každý den jsem chodil do práce a z práce kolem autobazaru, kde stálo.

A čekal jsem, než se vyřídí papíry, dojde platba a tak. Já věděl, že to auto je moje, ale musel jsem se jen a jen dívat přes plot :)

Nebo jsem si půjčil klíče a díval se na výbavu a již předem kupoval doplňky.

Jo jo, Yeti první auto od Škodovky, které má charisma :) (tímto se omlouvám neYetistům)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

To známe, poslední dny čekání jsou ty nejhorší, ale to už uteče wink.gif koukám, žes to vyřešil šalamounsky, nakonec máte tzv. zlatou (tedy vlastně béžovou) střední cestu a tím ani jednu z předem vybraných barev, ale barva nejezdí, co motorizace a výbava, tam byl také kompromis mezi Tvým a manželčiným přáním ??? kol103

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hnědého jsem měl domluveného předváděcího... to byla ještě hodně "vzácná" barva.. a pak ho prodejce prodal někomu jinému i přes naši dohodu... v tu chvíli jsem zuřil (super výbava za super cenu), ale nakonec jsem asi i rád - hnědých je fakt spousta a je na tom hoooodně vidět špína...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rodina chce hnědou Mato.Jak tady čtu a vidím i na silnicích,tak je jich už opravdu hodně.Já bych spíše Platin,myslím,že na ní je vidět méně špína a také se mi líbí.Já vím,co se týká špíny,tak na stříbrnou,nebo na capučíno nemá.Jak je na tom Aqua,je na ní moc vidět špína?Ještě jsem Yetiho té barvy na silnici neviděl. Uvažoval jsem nad šedým interiérem,výbava Ambiente,ale viděl jsem ten interiér jen na fotkách..Prodejce tvrdil,že takový ještě neprodával,každý objednává jen černý.Děkují za vaše názory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S farbou je to tazko, ale je to ta lepsia faza rozhodovania, ked uz riesis len farbu... :D

Ten sedy interier som videl prave na farbe Aqua... Osobne sa mi nepacilo ani zvonku, ani zvnutra... A to ma zamrzelo, lebo som tiez zvazoval ten sedy v kombinacii s ciernou kol119

Uz mi len ostava ta bezova, ale len s vybavou Experience...

Editováno: , autor: yetifan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já objednával 6.12.2010 a do výroby mělo jít v 8 týdnu - což je tento týden. Prodejce zjišťoval, jak se věci mají a ještě mně nebylo přiděleno VIN - což podle prodejce bývá obvykle cca týden před vlastní výrobou.

Nechápu, podle jakého systému to ve škodovce dělají, když mně v salónu řekli, že týden po mně si objednal někdo taky Yeti a už ho má doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výroba je vícemeně naplánovaná cca rok dopředu takže když si objednáš tak tě přiřadí k nejbližšímu možnému termínu co mají v továrně zaplánováno.Ale takždý měsíc se ještě provádí konečná úprava na ten následující měsíc.

Když si objednáš něco co jde hodně na odbyt tak prostě budeš čekat déle.Záleží na motorizaci výbavě atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...