Přejít na obsah

Něco jezdí pod palubkou


Jakub Pícha

Doporučené příspěvky

Ahoj,

tak mám takovej zase blbej problém. Dneska mi v servisu měnili čelní sklo a k večeru jsem auto přebíral a hle, odjíždím od servisu(SANplus Česká Lípa) a hned v první zatáčce slyším, jak něco jezdí pod palubkou, přirovnal bych to k něčemu plastovému v kastlíku, ale tam nic není. Tak to jedu reklamovat, že mě to ráno nedělalo a technik to jel semnou projet. Řekl jen, že je to zevnitř vozu a že s tím nic nedělali, že u výměny okna se s palubní deskou nic nedělá. No pro jistotu zavolal servisáka a rozdělali tu spodní lištu pod oknem z venku a stěrače oddělali a tam nic. Tak jsem to jel zkusit znovu a pořád. Tak nevím už, nechal jsem si to napsat písemně radši, objednal mě až na 14.5.2010, že rozdělaj palubku, ale jakmile to nebude jejich vina, tak vše zacáluju. Největší problém je, že ráno semnou technik auto neprojel, běžně se to nedělá u takovýchto výměn dle pana vedoucího servisních služeb. Mno příště u každé blbosti se projedu s technikem, aby potvrdil, že auto nevydává žádné podivné zvuky.

Tak už nevím, může to být nějaká shoda náhod, to chápu, ale dám tam auto v lepšim stavu, než dostanu zpět? To mě štve.

Poradíte mi jak postupovat dál, případně co by tam mohlo jezdit?? Zvuk mi připomíná ping-pongový míček jezdící po plastu.

Ještě by mě zajímalo, kolik tak může stát to rozebrání palubky atd.? Protože se tak trochu bojim, že když to rozdělají a i kdyby to jejich vina byla, tak mi řeknou, že tam byla propiska, nebo něco jiného a zaplatim to stejně.

Ty mě zase vytočili... Tak prosím, kdo má nějakou zkušenost, radu, tak ať mi poradí, pokud to teda někdo dočetl až sem.

Ještě doplnim: O1 combi TOUR, rok 2005, 1.9TDI 81kw ASV

Editováno: , autor: Jakub Pícha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli ti to dělá až po výměně čelního skla tak si nenechávej rozdělat palubovku. Je možné, že při výměně jim něco zapadlo právě do prostoru mezi palubku a sklo. Menší zlo je vyříznout okno a zkontrolovat než si nechat rozdělat palubku. Pak ti začne vrzat a bůh ví co dalšího.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za názor, ale já si moc vyskakovat nemůžu, přijde mi, že je to v palubce, i technikovi se to zdálo, ale nevím. Pochybuju, že mi to okno vyříznou, už takhle měli hubu keců, jak neni možný, aby se tam cokoli dostalo a tak. Takže fakt nevim, nejhorší je fakt to, že před výměnou semnou neprojel technik auto aby se ukázalo, že to nic nedělá. Pro příště vim, že i kdybych tam dával auto na jakoukoli prkotinu, tak jedině s technikem projet předtím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělám v autoskle v Praze. Jestli to dělá až po výměně sklatak bych začal tím, že ho nechám vyříznout a zkontrolovat pod palubkou. Teď ti rozdělají palubku pak složí a bude ti vrzat nebo něco jiného. Když měním sklo a zákazník pak přijde že mu to vrže nebo něco podobného tak se to bere jako reklamace. Vyřízne se sklo a zjistí se proč to dělalo. Jestli sklo praskne tak se nedá nic dělat a je to v režii firmy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zní to dobře všechno, ale než něco takového montovat, tak to snad nechám udělat jinde...

Nevím jak to vyřeším zatim, ale nejspíš jim to tam dovezu normálně na reklamaci. Po telefonu byli už docela slušní a s přeobjednáním na pondělí neměli problém, protože na pátek už něco mám, jsem na to zapomněl. Myslíte, že případně potom, co by to chtěli případně zaplatit, bych měl šanci s reklamací postupu reklamace na vyšších místech škodovky? Protože pokud tam něco zapadlo, např. propiska co by byla zapadlá někde vpředu pod oknem, i tak je to jejich chyba, měli to hlídat a vyčistit, když sundali okno. Každopádně pokud to budou rozebírat oni bezemne, tak jim nemusim věřit to co tam najdou, stejně jako oni mi nemusí věřit to, že to nedělalo když jsem tam auto dal. I když mi to můžou min. 2 lidé dosvědčit.

Fakt blbá situace, já na to mám štěstí :D

Rozebírat sám nemůžu, nerozumím tomu a nejsem dost technicky znalej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zní to dobře všechno, ale než něco takového montovat, tak to snad nechám udělat jinde...

Nevím jak to vyřeším zatim, ale nejspíš jim to tam dovezu normálně na reklamaci. Po telefonu byli už docela slušní a s přeobjednáním na pondělí neměli problém, protože na pátek už něco mám, jsem na to zapomněl. Myslíte, že případně potom, co by to chtěli případně zaplatit, bych měl šanci s reklamací postupu reklamace na vyšších místech škodovky? Protože pokud tam něco zapadlo, např. propiska co by byla zapadlá někde vpředu pod oknem, i tak je to jejich chyba, měli to hlídat a vyčistit, když sundali okno. Každopádně pokud to budou rozebírat oni bezemne, tak jim nemusim věřit to co tam najdou, stejně jako oni mi nemusí věřit to, že to nedělalo když jsem tam auto dal. I když mi to můžou min. 2 lidé dosvědčit.

Fakt blbá situace, já na to mám štěstí :D

Rozebírat sám nemůžu, nerozumím tomu a nejsem dost technicky znalej...

Když to nemůžeš rozebrat sám,tak pak je snazší vyříznout to okno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak problém dnes vyřešen reklamací.

Při výměně okna se oddělávají A sloupky a čalounění stropu a právě ze stropu jim tam vypadla žárovka, v mém případě diodová, kterou mi tam dali ještě obráceně, takže při převzetí vozu nesvítila.

Docela mě mrzí to, že to ani nevyzkoušeli a taky to, že s tím dělali takový obstrukce a nakonec se ani neomluvili.

Ale co, hlavně, že teď už mi tam nic nejezdí lol

Na závěr bych rád poděkoval všem zde za jejich rady a snahu pomoci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...