Přejít na obsah

chlazeni


kus

Doporučené příspěvky

zdravim vas,

mam 1.6 74kW 98 rok, cili motor chlazenej G12, tou červenou chl. kapalinou, jen se dolejva, nemeni, jeste si nepamatuju, ze by mi zacal dochlazovat vetrak, pokud vim, ma se spustit ca. pri 110 stupnich, kdyz stojim v kolone napriklad, jinak to chladi proud vzduchu kdyz jedes, ja ted kdyz jezdim, tak mam porad rafiku teploty uprostred budiku s teplotou, kolik je to stupnu nevim, neni to ocislovany, nevim tedy jaka je teplota motoru, vim jen dle rafiky ze na prostredku, tedy asi prumer, je to normalni nebo je neco s tim ventilatorem (saharou snad se rika)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ook, diky, na stredu je to porad, ikdyz sem dal tuhle motoru poradnou cocku, obych po delsi dobe popojizdeni vypalil vejfuk...,rafika drzela, ale je pravda ze ikyz sem otevrel haupnu, tak se nezdalo, ze by v prostoru motoru bylo nejaky extremni horko, tak je to asi ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Guest_tomas

zdar,mam octavii 1,6 74kw 97rok, vyměnil jsem termostat protozě se mi motor zahřal až po 15km, ted se nezahřeje vubec nebo jen na 1/4 rafiky teploměru, je problem v termostatu nebo jinde? termostat je kovovy valeček vplastovem pouzdře jako u felicie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar,mam octavii 1,6 74kw 97rok, vyměnil jsem termostat protozě se mi motor zahřal až po 15km, ted se nezahřeje vubec nebo jen na 1/4 rafiky teploměru, je problem v termostatu nebo jinde? termostat je kovovy valeček vplastovem pouzdře jako u felicie

Spis mas v prdeli cidlo teploty, bych to tak videl. Bylo to na diagnostice?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jakože ukazuje blbě teploměr? jenže s každým termostatem jinak, ale na diagnostice to nebylo

To je chyba, sam jsem svym odhadem zavady zmatl mechanika. Vse nasvedcovalo termostatu (mnoho zkusenosti s 1000 MB) a ouha, bylo to cidlo. Ma dve smycky, jednu pro RJ a druhou pro budik.

1.6 / 74

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha taky mam porad rucuku na stredu - nikdy jsem jeste nezpozoroval ze by klesla nebo se zvysila - proste se porad drzi - a to muzu rict na milimetr presne ze uprostred. Taky mam 1.6 AKL - 74Kw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...