Přejít na obsah

15.ŠKODA TUNING DOKSY


Olin

Doporučené příspěvky

no ja ted resim jestli bude moznost nekde parkovat pred a nejak tam dojit pesky:) pac 300 se mi davat nechce pokud to je teda i pro divaky. za tech par hodin co tam budu . jinak bych se klido pripojil pres melnik

Olin: ty ale jedes asi v patek uz ne ?

Editováno: , autor: shotik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to co tu hodila certinka poukazuje na ceny kempu kde sotji parking 80kc cca _) proto rikam ze ceny budou asi na sraz jiny pac nekde jsem cetl ze se plati co auto to 300kc ale nevim zda pouze auto ktery vystavuje nebo vsechny:) sorac ja po tom proste nepatral. jen sem vcera otevrel jednu stranku kde se tohle psalo a vic sem nehledal )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem přišel z hradu, je to jsem v jiné době.

Ted jsem mluvil s Davidem co pořádá Doksy a SKODAHOME.cz (členové klubu a uživatelé fora) mají zajištěnou tradiční plochu. Po vjezdu zahnout do prava a na kopečku vlevo je naše plocha.

Ještě dodatek: na stránkách není program, protože webmaster stránek nestíhá :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja ted resim jestli bude moznost nekde parkovat pred a nejak tam dojit pesky:) pac 300 se mi davat nechce pokud to je teda i pro divaky. za tech par hodin co tam budu . jinak bych se klido pripojil pres melnik

Olin: ty ale jedes asi v patek uz ne ?

hlavně si myslím, že 300 za tento sraz se vyplatí dát, přece jen, budou tam vesměs Škodovky a to je na co se koukat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nerikam ze to neni prd:) jen se mi je nechce davat :))) za napriklad dve hodky ocumovani :)))

Rekl bych ze cena bude stejna(uz dva roky je) a zhruba 200m pred branou je parkoviste takze treba ta 20kc vstup. Jen to pocasi:/ http://www.mapy.cz/#mm=FP@ax=133625056@ay=137664720@at=parkoviste@ad=cca%20200m%20od%20brany@sa=s@st=s@ssq=doksy@sss=1@ssp=113826924_122973900_156753004_156626636@x=133628368@y=137664800@z=16

Editováno: , autor: Sankaa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...