Přejít na obsah

Predni pruziny


pet

Doporučené příspěvky

To je nesmysl. Každá motorizace má svoje označení pružin. Přeci nedáš lehkou 1.6 55 kw na péra z 1.9 81 kw!!! Auto by pak bylo vysoký, jako offroad. :unsure: I tak si myslím, že tě nemine koupit si obě nová péra (nebo aspoň celý pár z jedné solidní ojetiny). Měnit jen jedno možná nebude dělat dobrotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Tak jsem v pátek 13 po klepání od předního kola zjistil že mám prasklou pružinu!!!Tak jsem v pondělí koupil nové originál germany.a při výměně se zjistilo,že jsou prasklé obě přední pružiny!!!Mám najeto 280 000Km.Jak dlouho vydržely pružiny vám už jste je taky měnili¨?Mám combi 81KW rv,99 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 2 týdny později...
  • o 7 měsíců později...

Caute borci.

Dnes mi praskla predna pruzina na Octavii I 4x4 1.9 TDI PD. aka tam ma ist pruzina???

Viem ze najlepsie vymenit obe aj tak spravym. Len potrebujem vediet aka tam ide.

Bude mi pasovat pruzina aj z klasickej 1.9-tky??? ci musim mat prene na 4x4????

Dakujem za vase odpovede.

mohol by som pouzit tieto pruziny??????: http://www.cc-autodily.cz/pruzina-predni-octavia-1_1?brand=SKODA&model=OCTAVIA&items=60

Editováno: , autor: kapo1222
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 let později...

Zdravím, 

měl bych dotaz. Při přezouvání pneu na letní před třemi týdny jsem zjistil že mám prasklou přední pravou pružinu. Zavezl jsem to tedy do servisu, kde obvykle jezdím. Odpoledne byl vůz hotový, ale zaráží mě věc, že mi byla vyměněna jen ta prasklá pružina, a levá zůstala stará. Neměly by se vyměnit obě? Servisák mi řekl, že to vůbec nevadí, že to ani za jízdy nepoznám... Mimo to byl prý na výměnu čep řízení. Celkově si za výměnu pružiny a čepu řekl 2500,- Nezdá se vám to moc? 

Octavia I 1.6Mpi r.v.2001

Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...