Přejít na obsah

Nikdo neví....:(


MILAN-FABIA

Doporučené příspěvky

Zdravim, moje Fabia 1.212V 47kw,vyřadím na N(neutrál) otáčky se zvýší na 1500ot./min a pak zase klesnou....na 850...vyřadím a udělá mi to i 3krát posobě,taky mi u toho praskl zadní díl výfuku(a šlo to jak kdyby na 2válce).....škrtící klapku jsem čistil a zkoušel dávat i novou......tím to není......tlaky sem změřil mají až 17b....,měnil sem lamba sondu před katem..,palivovej filtr,hlava v pořádku...Když podřadím tak např. z 5(ky)na4(ku) tak to chvilku i přidává........Kdyby měl někdo nějaký tip....tak prosím napište.....

Editováno: , autor: MILAN-FABIA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

A čo RJ na diagnostike nič nehlási? Napojit na VAG a nechať načítať chybove hlásenia, ináč to možebyť skoro čokolvek občasné vypadnutie cievky,sviečky, možno RJ vyhodnocuje zlý signál z čidla otáčok, už to tu niekde bolo a hlasylo to zlý signál snimača. Skus to ešte viac popísať, či sa to pri jazde inač neprejavuje, po prípade kedy motor ide v pohodě. Tlaky by maly vykazovať blizku podobnosť, nemaly by sa líšiť +/-5% moj názor.

:aggressive:

Editováno: , autor: dcdodo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, moje Fabia 1.212V 47kw,vyřadím na N(neutrál) otáčky se zvýší na 1500ot./min a pak zase klesnou....na 850...vyřadím a udělá mi to i 3krát posobě,taky mi u toho praskl zadní díl výfuku(a šlo to jak kdyby na 2válce).....škrtící klapku jsem čistil a zkoušel dávat i novou......tím to není......tlaky sem změřil mají až 17b....,měnil sem lamba sondu před katem..,palivovej filtr,hlava v pořádku...Když podřadím tak např. z 5(ky)na4(ku) tak to chvilku i přidává........Kdyby měl někdo nějaký tip....tak prosím napište.....

Spojkovy spinač.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...