Přejít na obsah

tuhý spojkový pedál


ondrs

Doporučené příspěvky

Zdravím škoda lidi. Delší dobu mě u octavie RSI trápí tuhá spojka, která do toho všeho umí po zahřáti auta i pěkně nepříjemně zaskřípat.. Prosím nemáte někdo zkušenosti? Může být spojka tužší už jen pro to, že se jedná o "sportovní" vůz? Děkuji za postřehy a omlouvám se pokud se již někde řeší ale nenašel jsem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ja som jazdil s tvrdou spojkou dlhsi cas a neriesil som to lebo nesmykala. Tym ze bola taka tvrda mi naraz klakla cela spojka a to tak ze sa mi zlomila vysuvacia paka na lozisku. Lamela bola v pohode aj lozisko takze este by zniesla hodne ale tym ze praskla ta paka tak to odislo komplet a mohol som kupovat novu kompletku zo zotrvakom. Este skus aku mas brzdovku, ked je ok tak spojka idepomaly ale iste paapaa. :rip:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ja som jazdil s tvrdou spojkou dlhsi cas a neriesil som to lebo nesmykala. Tym ze bola taka tvrda mi naraz klakla cela spojka a to tak ze sa mi zlomila vysuvacia paka na lozisku. Lamela bola v pohode aj lozisko takze este by zniesla hodne ale tym ze praskla ta paka tak to odislo komplet a mohol som kupovat novu kompletku zo zotrvakom. Este skus aku mas brzdovku, ked je ok tak spojka idepomaly ale iste paapaa. :rip:

wow to jsi me moc nepotesil ale i tak diky za zkusenost.. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Tak ja na prekvapenie nemam to iste a zacalo mi to dnes po tom co som auto nechal cez noc zabrzdene rucnou brzdou a zaistene spiatockou ( po nacuvani do garaze ). Takze sadol som, vyhodil rychlost (ziadny problem nezisteny), natocil, zaradil jednotku, pridal plyn, pustil spojku a vtedy som zistil ze spojkovy pedal v hornej uvrati subezne s plynovym (alebo brzdovym) pedalom smerujuci do dolnej uvrati mi akoby zostaval visiet, resp. zasekne sa a potom ho citim ako mi narazi do chodidla. vyzera to akoby sa tie pedali o seba treli alebo sa nejak dotykali ci co, nechapem. samostatne pedale nerobia nic ziadnu nepechu, iba ak subezne a prave toto mi vrta hlavou. nejake rady, napady??? uvitam cokolvek,dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja na prekvapenie nemam to iste a zacalo mi to dnes po tom co som auto nechal cez noc zabrzdene rucnou brzdou a zaistene spiatockou ( po nacuvani do garaze ). Takze sadol som, vyhodil rychlost (ziadny problem nezisteny), natocil, zaradil jednotku, pridal plyn, pustil spojku a vtedy som zistil ze spojkovy pedal v hornej uvrati subezne s plynovym (alebo brzdovym) pedalom smerujuci do dolnej uvrati mi akoby zostaval visiet, resp. zasekne sa a potom ho citim ako mi narazi do chodidla. vyzera to akoby sa tie pedali o seba treli alebo sa nejak dotykali ci co, nechapem. samostatne pedale nerobia nic ziadnu nepechu, iba ak subezne a prave toto mi vrta hlavou. nejake rady, napady??? uvitam cokolvek,dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...