Přejít na obsah

Jak rozebrat klíč?


olgojchorchoj

Doporučené příspěvky

Klíč je uplne novy pro rok 2010. Nejde prispusobit na stary typ škoda a vw. Mam doma octavii a GIV a ani na jednom nejde prispusobit. Zkoušel sem to na OII a tam to jde. Takze potrebuju vymenit tu tyčinku. Jo ja ho rozeberu ale znicim ho:( proto jsem se ptal. Kdyz jde rozebrat tak by ste mi ho nekdo mohl nafotit jak vypada rozebrany byl bych mu vdečny. Dekuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Rozeber to a uvidíš co bude třeba popilovat. Myslím, že jemná práce jehlovým pilníčkem může pomoct.

Jinak pro vystřelení zmáčknout čudlík musím, to jo, ale zavřít jde každý daz čudlíku.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 let později...

Klíč na obrázku lze rozdělat pouze po odfrézování (odpilování či "odpálení" hmoty tavnou pájkou nad kolíkem). Je to však nebezpečný proces, hned pod ním se nachází plošný spoj DO. Po jeho vytažení lze klíč rozpůlit. Co se týče přehození čipu, to je velký omyl. Tento klíč má transpondér integrovaný na plošném spoji dálkáče. Musela by se odstranit cívka na hrotu spoje odpájením a místo ní vlepit skleněný transpondér. Rovněž dálkové ovládání má jinou modulaci signálu a to pro vozidla od r. 2009 výše, takže podle mne to na starší ročníky nebude fungovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...