Přejít na obsah

Imobilizer - deaktivacia


SPAKO

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...

Zdravím mám taky problém s imobilizerém,vetsinou se mi to stavá z rána že přijdu do auta a nejde mi nastartovat bliká mi kontrolka imobilizeru,někdy mi to udělá 1 za měsíc někdy 3 krát do týdne.nevím jestli to nechat opravit a nebo raději nechat deaktivovat imobilizer.Předem díky za rady.

Ja si taky myslim ze org.immo je k nicemu,proto ho chci deaktivovat.Pokud to auto bude chtit nekdo ukrast tak to udela i kyz to bude mit immo.

Jinak je nekdo z okoli F-m a nebo Ostravy kdo by umel ten imobilizer deaktivovat?

Editováno: , autor: šmoula84
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim si, ze kdyz je immo originalni od fabriky, tak je to nulova ochrana, kazdy zlodej ji umi obejit, jinak by octavku nesel kract, jen nejaky blby pubertak, nebo fetak, tak si musis zjisti za kolik ti to kdo udela

opravu muzes zkusit sam, zkontrolovat piny na snimacim krouzku kolem spinacky, vycistit, napruzit, na dratech se nema nic co znicit, smer je jestli nejsou zlomeny, kdyz budes hybat volantem a skotrolovat i konektor u budiku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím mám taky problém s imobilizerém,vetsinou se mi to stavá z rána že přijdu do auta a nejde mi nastartovat bliká mi kontrolka imobilizeru,někdy mi to udělá 1 za měsíc někdy 3 krát do týdne.nevím jestli to nechat opravit a nebo raději nechat deaktivovat imobilizer.Předem díky za rady.

Ja si taky myslim ze org.immo je k nicemu,proto ho chci deaktivovat.Pokud to auto bude chtit nekdo ukrast tak to udela i kyz to bude mit immo.

Jinak je nekdo z okoli F-m a nebo Ostravy kdo by umel ten imobilizer deaktivovat?

Nabuduce HLADAJ-HLEDEJ.:feve:

TEMA AKO TO OPRAVIT.;)

LINK:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto tema jsem nasel,ale ja jsem se ptal na deaktivaci ne na opravu.ja jsem rozhodnut na 80% pro deaktivaci a 20% na opravu. ;) Proto jsem se nezajimal o tema jak to opravit.

:smich::palec2: Tak chod do servisu a oni ti ho deaktivuju ale nebude to ZADARMO.:help:

Ale opravit to podla LINKU-TEMY ktoru som ti poslal je ZADARMO.:p;)

Editováno: , autor: PROCHY603
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je zase vyborny rozhovor :), rec byla o seriove montovanem immu z fabriky, ten bych klidne v aute ozelel a moc neresil, jestli tam je nebo ne, softy jsou do pda a vypnou to jednim kliknutim

proto jsem radil, ze to muze zkusit opravit sam, nema co ztratit, vzdycky ho muze vypnout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Zdarec, mam problem, ztratil jsem od feldy klic, tak jsem si obednal spinacku a jednotku s tim, ze auto ma imobilizer, bohuzel mi nedoslo ze je potreba jednotka imobilizeru a clovek co mi to posilal mi ji taky neprihodil...umi nekdo v okoli kovarske v krusnych horach nebo chomutova vymazat imobilizer z jednotky? Nebo z prahy dik za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Ahojte, mam problem s imobilizerom. Na aute sa vybila bateria. Niekolko neuspesnych startov a napokon plne nabitie baterie. Teraz blika kontrolka immo.

Kluce origo 1JO959753AG ale nejde ani jeden. Predtym ziaden problem. Skusal som ich nanovo prisposobit ale nejdu. Po prisposobeni sa hned rozblika kontrolka a v chybach pristup zamietnuty resp. blokovany. Je to rok 2002, 1,8t AUM

Nenapada Vas nieco? Neviem ci ma vyznam kupovat novy kluc.

Dik za kazdu info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdavím.. taky mě zlobí imobilizer.. konkrétně dnes asi 5x ... pokaždé musím odejít na chvilku od auta a pak to možná běží .. raději bych to vypl neb tu moji herku stejně nikdo neukradne ... je to nějakýma kontaktama nebo čím by to mohlo být? díky za info .. jo a jedná se o jedničkovou octavku .. r.v. 97 . a to nepočítám další věci jako při zastrčení a otočení klíčku třepání ručiček budíků ,samovolného zamykání ..

Editováno: , autor: rajče
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...