Přejít na obsah

těsnící prvek pod lištu osvětlení RZ


Ludwig

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

tak jsem venoval bezmala dve hodiny rezani a brouseni stary listy se snahou nasadit na starou listu noivy tesneni a nakonec jsem to vzdal :-)

spodni hranu jsem uz mel dokonalopu ale na vrchnio hrane listy neni co brousit tam by naopak bylo treba trochu plastu pridat, nová lišta mí širší dosedací plochu a díky tomu těsnění dokonale a rovnoměrně přimáčkne, což stará lišta neumí

jinak na www.skoda-dily.cz me lišta přišla na 600, tesneni 150

post-2-013693700 1282207467_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak jsem si taky prošel martýriem s reklamací 5. dveří a světe div se, před 14 dny odvezeno auto na focení a doložení dokladů o servise a dnes už je tam auto znovu, tentokrát již na výměnu celých dveří. Záruka byla bez sebemenších problémů uznána a kupodivu i rychle. A to nemám 2 poslední servisní prohlídky v autorizovaném servisu.

post-20930-055469700 1285242735_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Z důvodu koroze pod lištou osvětlení spz jsem dneska namontoval těsnění. Vůbec se nemusí kupovat nová lišta, stačí jí jen minimálně upravit (odstranit vnitřní plastíky, na kterém je přilepené staré těsnění viz foto, já to oříznul ostrým řezátkem). Na fotkách je výsledek a ten je naprosto skvělej. Těsnění stálo ve škodovce 168,-Kč.

post-48233-0-21915300-1294953010_thumb.j

post-48233-0-33248600-1294953029_thumb.j

post-48233-0-59162100-1294953080_thumb.p

post-48233-0-87188500-1294953132_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Hmmm ták mi to v těch růžkách chytlo taky kocoura 1:1 jako na té první fotce. Byl sem s tim na reklamaci v author servise, ale tam mi pán řek, že mi to nevemou, pač mi takovou mag tužkou změřil lak a prý je ta vrstva tenčí, než by měla být od výroby a prý už ty dveře někdo musel opravovat...mno nevim, koupil sem to jako ojetinu, ale ta tužka mě zrovna nepřesvědčila a taky mi řikal, že tento problém vznikal pouze jen na předaface modelech. Je možné, že ta lišta na předfacce byla jiná ? To se mi nezdá a moje chrochta je rv 2003 jako na výše uvedené fotce. Spíš se mě chtěli jen zbavit... Mno co, nechám si to opravit sám, už se s nima fakt hádat nebudu, ale zajímalo by mě, jak je to s těma lištama... Sou 3 druhy ? před face/face/tour ? Nebo mi to těsnění pude i na tu mojí ? Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno já tu lištu asi koupim, pač mi budou stříkat celý dveře, tak ať to má stejnej odstín. Všiml jsem si, že mi to malinkato začíná i pod sklem. Jak ste to řešili vy ? Opravovali ste to lokálně jen u tý lišty, nebo přelak celejch dveří se sundanym sklem ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Tak sem se do opravy pustil na vlastní náklady. Jen pro info kdyby do toho chtěl jít i někdo další. Musel sem nechat sundat i sklo, pač sem měl puchýřky i pod oknem. Díly sem kupoval na cc-autodíly. Lišta s novým designem 792kč, těsnící podložka 180kč, znak škoda 131kč, označení motorizace 395kč a třešníčka na konec - přelak dveří + lišta s montáží skla 5013kč. Suma sumárum 6511kč. S výsledkem jsem spokojen, dveře sou jako nový a rozdíl v odstínu žádnej. Pevně doufám, že už to nebudu muset znovu řešit !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 let později...
  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...