Přejít na obsah

2.0 TFSI spotřeba


SpiderM

Doporučené příspěvky

Já mám dlouhodobý průměr 8.8 po přezutí na užší zimní, jinak na letních 235/40/R18 to mám za 9 rovných. Je to hodně závislé na trase, po které se jezdí. pul roku jsem jezdil na Brno dá se říct po rovince 30km tam, 30 zpět a měl jsem průměr 7,6, přičemž při cestě do Brna to bylo lehce z kopce, takže budik ukazoval před prací klidně 6,3. Ted po přestěhování je trasa sice také +-30km do Brna, nicméně jedu pul cesty spíše do kopců a mám průměr těch 8.8. Podotýkám, že auto rozhodně nijak nešetřím, Dálnice 140km/h a na okrskách beru cokoliv se předemnou objeví, samozřejmě zase s citem :D. Když jsem auto koupil a jel jsem povozit kamaráda s tím, že jsem tomu dával fakt saze a držel auto neustále okolo 4500-6000 toček, tak spotřeba výrazně stoupla a to jsem poprvé zjistil, jak dokáže RSka za hodinu takové jízdy spapat 30 litrů benzinu na ani ne 100 kilometrové trase.

Editováno: , autor: Amimous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...