Přejít na obsah

Autorizovaný servis Škoda


Host Makyn20

Doporučené příspěvky

Přijde přijatý mladý absolvent VŠ k řediteli na pohovor. Ten mu mezi telefonátem říká: Vemte si koště a zameťte dvůr. Absolvent stojí a čumí.. Ředitel se ho ptá, čemu nerozuměl a absolvent říká: " já jsem vystudovaný ing". Aha, tak chvilku počkejte a já vám ukážu, jak se to dělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no počkej, ty máš jasně danej tech. postup "cokoliv", jak máš pracovat. ( program, nastavení stroje, parametry apod. ) Ty si jedeš na vlastní pěst. Je jedno jestli to tvoje funguje a to jeho je na pikaču jsi prostě porušil tech. kázeň. Pokud jsi věděl že ten tech. postup je nesmysl, měl jsi postupovat jinak a né si svévolně to dělat podle sebe...

Vskutku - jenže to by ten jeho postup musel taky projít přes technologa a celým schvalovacím procesem - a to neprošel, on si ho sepsal sám bez schválení (šlo o "inovovanou verzi") a prostě tam napsal úplně nesmyslný hodnoty, který si "nějak vypočítal podle výkresu předchozí verze. A vůbec mu nedošlo, že ten výkres je výkres finálního stavu po průchodu tepelným zpracováním a geometrickou korekcí - a že výroba polotovaru má výkresy s jinýma hodnotama, aby se to při tom tepelným zpracování "smrsklo" na požadovaný míry. (Ony ty míry ujedou každá jinam a jinak, "smrsklo" píšu pro zjednodušení). Jenže si pan absolvent myslel, že když on je ING, tak je taky KING, kterýho se žádný ověřování netýká...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vskutku - jenže to by ten jeho postup musel taky projít přes technologa a celým schvalovacím procesem - a to neprošel, on si ho sepsal sám bez schválení (šlo o "inovovanou verzi") a prostě tam napsal úplně nesmyslný hodnoty, který si "nějak vypočítal podle výkresu předchozí verze. A vůbec mu nedošlo, že ten výkres je výkres finálního stavu po průchodu tepelným zpracováním a geometrickou korekcí - a že výroba polotovaru má výkresy s jinýma hodnotama, aby se to při tom tepelným zpracování "smrsklo" na požadovaný míry. (Ony ty míry ujedou každá jinam a jinak, "smrsklo" píšu pro zjednodušení). Jenže si pan absolvent myslel, že když on je ING, tak je taky KING, kterýho se žádný ověřování netýká...

tak to potom jo... tak jako tak bych ale postupoval jinak a říkal jiné věci a netrpěl předsudkem ... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ani nevěděl, že on tam strčil do složky nějakej jinej papír - seřizovací hodnoty na základní typy nosím v hlavě, protože jsem byl už u oživování linky montérama poslanýma od výrobce a celou tu technologii jsem pomáhal programovat. Jenže holt soudruh čerstvej inža nindža si to představoval "poněkud jinak" - a snažil se prosadit svou bez respektování nutnosti mít znalosti základních věcí o chování materiálu během výrobního procesu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Značkova predajca škoda dal inzerat že predava Roomster januar 2010 vada motoru cena zaujimava. Poobede som to mal už doma. Hore na odťahovku po vlastnych len pipalo že nie tlak oleja. Malo 64tis. km. firemne vozidlo. Vybral a otvoril som motor a prišlo prekvapenie. Vo vani na spodku asi 1cm ako huspenina vnutrajšok pekny leskli ale v kutikoch bloku uložene blato. Posledna prehliadka v knižke 46t. km. Kluka ani moc nebola chytena ale vačky uloženie zodrate ako hrom. Vola vačky asi 2mm. Mam pocit že tam bol ešte fabrikou naliaty olej i ked pri 46t. menili olej podla knižky. Filter oleja plny usadeninou a pelovy pol vedra listia. Asi sa moc šetrilo na firemnom vozidle.

Editováno: , autor: hubo44
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad to umístím dobře: Chtěl bych se zeptat na aktuální zkušenosti s autoservisem Klokočka - Borského ul., Barrandov. Chtěl bych tam jet na první servis, ale když různě čtu, tak nic extra...navíc tam budu muset auto asi nechat. To pak mám úplně strach, aby vůbec vyměnili olej, příp. jen nezředili.

 

EDIT: a ještě se zeptám, co všechno mi můžou vnutit na opravu/výměnu? Příp. když jim zakážu měnit cokoli jiného než olej, filtr a podložku, příp. povolím ještě další filtry. Nebo mají nárok vyměnit to, co uznají za vhodné? Nerad bych pak přišel pro auto a platil třeba 6000,- jen za to, že podle nich to bylo k výměně.

Omlouvám se za přiblblé dotazy, ale jdu na vůbec první servis po 2 letech s novým autem.

Editováno: , autor: Angel@Devil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau,

 

z Kolokočky na Barandově nemám úplně dobrý pocit. Člověk tam vleze, nikdo ho nepozdraví, vždy mám pocit, že tam spousta lidí všelijak zevluje, jednou jsem nahlédl do dílny a polovička lidí vypadala jako učni... Se svým autem bych tam nejel. Vozíme tam služebáky, firma s nimi má nějakou smlouvu na dodání a servis. Naposledy jsem tam byl v prosinci. Na jedné služebce jsem při zastavení vjel na krajnci a přejel zbytek zabetonované trubky. V přední gumě díra jako Brno, ráfek zmuchlaný, na zadní gumě obří vryp. Na předek jsem hodil rezervu a sníženou rychlostí dojel do Prahy... No tak za opravu téhle lapálie na fabii II (jednalo se o nový ráfek R15, dvě nové gumy Barum R15, kontrola geometrie) si Klokočka naúčtoval cca 9500 Kč. Ale bylo to expres, auto jsem potřeboval hned druhý den. Já počítal, že to bude stát tak polovinu...

 

Svoji fábii vozím do Auto Jarov. Tam zatím převládá spokojenost.

 

David

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EDIT: a ještě se zeptám, co všechno mi můžou vnutit na opravu/výměnu? Příp. když jim zakážu měnit cokoli jiného než olej, filtr a podložku, příp. povolím ještě další filtry. Nebo mají nárok vyměnit to, co uznají za vhodné? Nerad bych pak přišel pro auto a platil třeba 6000,- jen za to, že podle nich to bylo k výměně.

Omlouvám se za přiblblé dotazy, ale jdu na vůbec první servis po 2 letech s novým autem.

 

K autoservisu ti nic nenapíšu, nemám s ním zkušenosti, jezdil jsem do Klokočky na Karlovarské, ale nikdy ne "ofiko", vždy k mechanikovi, který tam dělal a tak mám nevypovídající zkušnosti. 

 

Ale k té ceně – při sepisování zakázky dostaneš papír, kde je napsáno, že jedeš na ten a ten servis a cena bude předběžně tolik a tolik. Tu cenu (plus je možných ještě 10 %) budeš i platit při převzetí, většinou méně. Pokud by tam našli něco, co je potřeba opravit, tak ti zavolají, řeknou co je potřeba vyměnit a kolik by to stálo. To je moje zkušenost a myslím, že to je všude stejné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně nikdo nikdy nic u Klokočky (Karlovarská) nenutil, dost dobře ani nemůže - auto zadají do ELSY a ta jim vyjede "Seznam údržby", kde je vyznačeno, co se má při konkrétní servisní prohlídce vyměnit a kontrolovat. Předpokládám, že u Seatu to bude podobné. Ten rozpis pak dostaneš společně s fakturou. Ba dokonce mi minule technik rozmlouval výměnu palivového filtru, že je to u benzínu předčasné a tudíž to není nutné. Upozorňuji, že to není můj známý. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, dobře, díky za první rady. No, stejně mám strach, co tam kde najdou..když člověk čte všechny ty zkušenosti :D A při prvním servise se dělá co? Prošel jsem servisku, ale tam toho moc není a navíc mají určitě nějaké vnitřní instrukce o kterých nevím. A myslím si, že SEAT a Škoda je při takovém servisu úplně stejné, řekl bych na chlup jako kdybych šel s Rapidem. Navíc jsem se rozhodl, že u toho chci být osobně. Škoda, že člověk nemůže věřit už ani autorizákům :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Původně rozvody na motoru 1.2 TSI. Ale tam byly problémy u vícero našich služebních aut, na jednom například zůstal po servisní prohlídce u těchto odborníků promáčklý práh... Ale jak jsem už psal, je to už pár let, takže od té doby mohlo dojít i ke zlepšení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední návštěvy byly tak asi před šesti lety. Nicméně jsem nelichotivé hodnocení od jiných zaznamenal ještě relativně nedávno, tak rok, dva zpátky. Možná je najdeš i na foru. Další problémy - neochota cokoli řešit, špatně odvedená diagnostika a z toho pramenící zbytečné opakované návštěvy servisu, pokusy opravovat již opravené atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...