Přejít na obsah

SWING


Doporučené příspěvky

AUX vstup se zapojuje primo do radia. Zapojeni by melo byt stitku primo na radiu (alespon STREAM to tak ma).

MF volant se zapojuje do podvolantove RJ a k radiu uz to jde po CANu. Takze asi sehnat MF volant, podvolantovy krouzek a spravnou podvolantovou RJ (pokud to ta stavajici nepodporuje). Potom to zapojit a nakodovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Díky za odpověď, ještě bych se ale dotázal:

1. zjistím nějak jestli to stávající RJ podporuje?

2. podvolantový kroužek teď nemám nebo musím sehnat jiný pro MF volanty?

3. CAN kabel tam je vyvedený? nebo musím nějaký sehnat a dovést ho tam

 

zjiťuju možnosti, mám ošklivý plastový volant a sehnal jsem kožený s multifunkcí a tim kabelem co se zapojuje do airbagu, takže mi příjde škoda toho nevyužít, pokud by to nebyl až takový problém, díky za info..

Editováno: , autor: pumpy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzel nevim jiste.

 

CAN by tam asi mel byt vyvedeny. (CAN je tam urcite, ale snad je tam i ten, po kterem ma komunikovat MF volant.)

Podvolantovy krouzek tam mas urcite, jen nevim, jestli se dela vic verzi (bez MF a s MF). Je mozne, ze tam mas ten spravny.

U te stavajici podvolantove RJ musis asi zjistit cislo. Takze bud pres VAG nebo to rozebrat a precist si to na ni. Jednodussi je ten VAG. Podle cisla uz to dohledas nebo ti nekdo poradi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj vsichni

Mam dotaz.Chci si poridt swing do OII r.v.2005 ted mam stream.Vim,ze musim menit gateway,ale to se mi moc nechce,(nevyplati se mi to).Je tedy nejaka moznost,at uz ne uplne krasna na pohled,aby se mi nevybijela baterka??? Treba pres rele nebo tak??

 

 

Dik 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prerušíš kábel čo napája autorádio, a dáš tam to relé. Ovládané bude napätím od kľúčika - čiže rádio bude napájané len keď máš kľúčik v prvej polohe.

V tejto téme máš zapojenie konektora:

http://forum.skodahome.cz/topic/127647-zapojen%C3%AD-konektoru-radia-swing/

 

Kábel ktorý potrebuješ spínať je +UB

Editováno: , autor: zelo7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no chlapci, nejsem si zcela jist, ale něco mi říká, že zase tak jednoduché to nebude, bo pokud budete ovládat relátkem to plusové rádia, tak co sepnutí, bude muset nastavovat paměť rádia na stanice, protože ovládání rádia, chodí po CANu (tedy kdy se má zapnout, zůstalo-li při posledním použití zaplé před vytažením klíčku, rozsvěcování podsvícení společně se světly ....), takže bych řekl, že to opět směřuje ke gateway

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám problém se signálem u tohoto rádia. Mám octavii II FL ROK 2012. Rádio mám swing a když dám to servisní menu kde je díla signálu atd.. Tak mi to píše anténa 1on a anténa 2off a signál je velmi slabý. Tam kde otcovi v yetim hraje swing čisté. Mě to neustále pošumuje. Výměna prutů antény na to nemá vůbec vliv. Dokonce ani když ten prut úplně oddelam tak to hraje furt stejně. Nemá někdo taky tento problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No +UB preruš a vlož medzi ne relé na svorky 30 a 87. Na ovládanie (86) nájdeš spínané napätie najľahšie z poistiek - pozreš si na ktorej poistke je šťava po zapnutí kľúčika. 85 buď zapojíš na kostru auta alebo na hnedý káblik v konektore rádia.

 

69-1100-0550.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravím, mám problém se signálem u tohoto rádia. Mám octavii II FL ROK 2012. Rádio mám swing a když dám to servisní menu kde je díla signálu atd.. Tak mi to píše anténa 1on a anténa 2off a signál je velmi slabý. Tam kde otcovi v yetim hraje swing čisté. Mě to neustále pošumuje. Výměna prutů antény na to nemá vůbec vliv. Dokonce ani když ten prut úplně oddelam tak to hraje furt stejně. Nemá někdo taky tento problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,


řeším rádio Swing ve Fabii II před FL. Nemám maxidot ani park. senzory. Moc mi nezáleží na tom jestli bude rádio zobrazovat čas a teplotu a asi bych se vyrovnal i s tím vypínáním po půl hodině. Dneska jsem koupil relé a z pojistkové skříně jsem vytáhl kabel spínaných 12V za rádio, zítra budu pokračovat, ale stále mi dělá starost to, že si rádio po otočení klíčku(přerušení stálého napájení) nebude pamatovat skladbu a čas (mp3 z CD) kde naposled skončilo a že po mě bude chtít pokaždé zadat PIN. 


Dneska jsem v autě zjistil, že mám na FAKRA konektoru přemostěné stále napájení i na pin, kde má být spínané(viz foto níže). Proč tomu tak je? Díky


 


1.jpg


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Ahoj, mám na vás prosbu. Vidím, že do problematiky vidíte, tak to asi nebude velkej problém. Mám teď čerstvě OCT FL z roku 2012 s radiem Swing. V loketní opěrce mám origo AUX vstup, zapnul jsem ho i v menu, ale po připojení telefonu se zapnutým mp3 přehrávačem pomocí jack-jack kabelu se nic neděje, jakoby zdířka byla mrtvá.. Nějakej trik? Možná zkusím radio vytáhnout, jestli není vzadu něco uvolněného, byla tam dodělávána instalace BT HF Parrot.. Předem díky!

Editováno: , autor: Dados
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...